V Plzni se přepisovaly dějiny

CHANCE 3X3 TOUR Historicky první podnik Chance 3x3 Tour na území Plzně se v areálu Lokomotivy stal kořistí našlapané polské reprezentace mezi muži. Mezi ženami už potřetí v sezoně triumfovaly VVA.

celý článek
Tomáš by měl jít dál, než je trojka

S OSOBNÍM KOUČEM TOMÁŠE SATORANSKÉHO Uznávaný rakouský expert na rozvoj individuálních dovedností Stefan Weissenböck, který spolupracuje už několik let s ČBF a je i osobním střeleckým koučem Tomáše Satoranského, poslední dny tráví v Kutné Hoře, kde probíhá další z kempů mládežnických reprezentací „ČBF Summer Academy“. Stihl absolvovat i trénink s dalším z českých reprezentantů Patrikem Audou. Zkušený specialista v následujícím rozhovoru mluví o náskoku českého basketbalu, novinkách ve spolupráci se Satoranským, německé strategii pro dohrávku bundesligy i obavách v NBA.

celý článek
Borci z NBL kralovali na náměstí v Hradci

CHANCE 3X3 TOUR Třetí turnaj Chance 3x3 Tour se v krásném prostředí Masarykova náměstí v Hradci Králové poprvé v letošní sezoně odehrál díky příznivému počasí celý venku a nejvíc svědčil sestavě Ball Up mezi muži a Sázavským loupákům mezi ženami. Oba vítězné celky měly ve svém středu hráče a hráčky z nejvyšších ligových soutěží.

celý článek
Jak si Stehlíka našel favorit seriálu

ECHO DRUHÉ AKCE CHANCE 3X3 TOUR Jako favorit Chance 3x3 Tour se po prvních dvou turnajích jeví slovenský celek Prievidza Meferes. Tahle parta se ukázala už v Kroměříži, kde sahala po finálové účasti, a nakonec z toho bylo třetí místo. Ještě líp to pro tým dopadlo uplynulý víkend v Českých Budějovicích, kde čtveřice Jakub Mokráň, Jozef Vojtek, Martin Bílik a Jan Stehlík přehrála všechny své soupeře a vítězstvím si zajistila postup na finálový turnaj v Praze.

celý článek
Stehlík a spol. kralovali pod střechou

CHANCE 3X3 TOUR Počasí zatím letošnímu ročníku Chance 3x3 Tour nepřeje, když oba úvodní turnaje z větší části provázel déšť. I napodruhé v Českých Budějovicích se ale zvládly odehrát všechny plánované zápasy, a tentokrát dokonce i bez časového posunu, když organizátoři s nepřízní počasí počítali dopředu, a už od začátku programu se hrálo pod střechou. Prostory českobudějovického výstaviště nejvíc seděly celku Prievidza Meferes, který v elitní kategorii mužů vylepšil bronz z minulého víkendu.

celý článek
Přijeli jsme se vyblbnout. A hala pomohla

ECHO PRVNÍ ZASTÁVKY CHANCE TOUR Ačkoli stále není zřejmé, kdo má být tou „půlkou“, je jisté, že v prvním turnaji letošní Chance 3x3 Tour to v Kroměříži nejvíc svědčilo vítězné sestavě „Tři a půl chlapa“, v jejímž čele stál křídelník ligového Olomoucka František Váňa.

celý článek
Triumf "3 a půl chlapa" přišel až v hale

ECHO ÚVODNÍHO TURNAJE CHANCE 3X3 TOUR Den jako na houpačce prožili milovníci basketbalu 3x3 při startu Chance 3x3 Tour v Kroměříži. Na tamním výstavišti Floria začala v sobotu odložená česká tour s celkem 36 týmy, jež dopoledne přivítalo nádherné počasí, které se však k večeru změnilo v pořádnou bouřku, jež všechny hráče zahnala pod střechu. Tam se mezi muži nejvíc dařilo týmu Tři a půl chlapa, ještě venku si výhru mezi ženami vybojovaly Hvězdice z Brna.

celý článek
Ginzburg prověří druhou vlnu lvů

PŘED SRAZEM LVŮ U24 Velmi zajímavě složenou skupinu talentovaných mladých hráčů čeká od pondělka týdenní tréninkový kemp pod vedením reprezentačního kouče mužů Ronena Ginzburga. Projekt reprezentace U24, složený z borců působících v Kooperativa NBL a na amerických univerzitách, stráví týden společnými tréninky v nymburském sportovním centru, navíc sehraje mezistátní přátelský zápas. Trenéři tak využili šance ozkoušet si talenty z USA naživo.

celý článek
Jsem rád, že některé opory přijely

AKTUÁLNĚ Z TÁBORA LVIC Šťastným rozložením kvalifikačních oken na EuroBasket 2021 nepřišla ženská reprezentace o vrchol sezony a díky uvolňování opatření se může na začátku června sejít k plánovanému soustředění. Svěřenkyně Štefana Svitka mají kvalifikační skupinu D výborně rozehranou, když v listopadu loňského roku nejprve vybojovaly velkou výhru na palubovce favorizovaných Italek a poté doma udolaly nepříjemné Rumunky. Další kvalifikační zápasy jsou v plánu v polovině letošního listopadu. „Vždycky jsem léto považoval za možná nejdůležitější období ve vývoji hráče. Přes léto se dělaly věci, na které nebyl čas v průběhu sezony,“ vyhlíží pražský kemp, startující v pondělí v hale Královka, trenér Svitek, který na klubové scéně simultánně vede polský Krakov.

celý článek
Zachráněná tour 3x3 poletí jako raketa

CHANCE 3X3 TOUR Epidemie koronaviru ovlivnila většinu sportovních soutěží po celém světě a výjimkou nebyl ani basketbal. Většina lig se nedohrála a spousta z nich svého šampiona pro rok 2020 ani nepozná. Nechybělo moc a koronavirus výrazně ovlivnil i sezonu basketbalu 3x3. Na víc než dva měsíce byl pozastaven FIBA žebříček hráčů i týmů a hrozilo i zrušení celého ročníku. Naštěstí se ale situace v Česku umoudřila, postupně dochází k rozvolňování opatření a seriál Chance 3x3 Tour 2020 tak proběhne jen s částečně pozměněným kalendářem.

celý článek
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ►►