Od listopadu konečně bez bublin. Snad

OHLASY K LOSU KVALIFIKACE ME ŽEN Čtvrtý tým letošního EuroBasketu Bělorusko, nejtěžší soupeř ze šestého koše Nizozemsko (jen o skore v kvalifikaci mu unikla účast na letošním ME) a papírově nejslabší Irsko (nezúčastnilo se ani poslední kvalifikace), to je sestava protivnic českých basketbalistek, nalosovaných ze třetího koše, pro rok a půl trvající kvalifikaci mistrovství Evropy 2023, jež pohostí Izrael se Slovinskem.

celý článek
Mladí lvi končí v Turecku poslední

Poslední šestou příčku obsadili na Challangeru U18 v Turecku čeští basketbalisté. Svěřenci Luboše Bartoně doplatili na nevydařené závěry zápasů a získali jedinou výhru proti Lotyšsku, nic na tom nezměnil ani poslední duel na šampionátu, ve kterém podlehli Slovincům 62:70. Jejich poslední soupeř je bez porážky vítězem Challengeru.

celý článek
Mladým lvům vyhasla ofenziva

Reprezentanti do 18 let na European Challengeru v Turecku nedotáhli velmi slibně rozehraný duel s Poláky a v koncovce padli 63-65, což vyznačilo jejich třetí porážku na turnaji. Jejím stínem je zranění jednoho z nejlepších střelců týmu Matěje Dáni, který musel deset sekund před závěrečným klaksonem opustit hrací plochu jen s dopomocí, zřejmě s pohmožděným kolenem. Utkání se hrálo více než dvě a půl hodiny, neboť muselo být po první čtvrtině na dlouho přerušeno pro déšť. Český celek turnaj uzavře v neděli od 20 hodin utkáním se Slovinci.

celý článek
Poslední čtvrtina přinesla porážku

Druhou porážku zapsali čeští basketbalisté U18 na European Challengeru v Turecku. Ve třetím utkání podlehli domácímu celku 57-65 hlavně kvůli nepovedené poslední čtvrtině. V pátek mají Češi den volna, turnaj pro ně pokračuje v sobotu od 14 hodin proti Polsku.

celý článek
Lotyši rozdrceni o 36 bodů

Čeští basketbalisté do osmnácti let zvládli druhý zápas na European Challengeru v Turecku, když rozbili Lotyšsko 78:42 a mají první výhru. Turnaj pro ně pokračuje dnes od 17 hodin duelem s domácím Tureckem.

celý článek
Mladým lvům s Rusy došly síly

Čeští basketbalisté do osmnácti let zahájili European Challenger v tureckém městě Konya porážkou. Svěřenci trenéra Luboše Bartoně na úvod turnaje nestačili na Rusko 48-66. Turnaj pro ně pokračuje dnes od 20:00 duelem s Lotyšskem.

celý článek
Po porážce s Litvou lvice třetí

České basketbalistky do osmnácti let uzavřely European Challenger v Klatovech porážkou s favorizovanou Litvou 50:73. Přesto mohou Češky považovat turnaj za úspěšný, pověsí si na krk medaile za třetí příčku. Jejich přemožitelky skončily na druhém místě za suverénním Srbskem. Nejužitečnější hráčkou turnaje byla zvolena patnáctiletá hvězda Litvy Justé Jocyté.

celý článek
Ze lvic U18 jsou mistryně dramatu!

Stoupající tendenci mají výkony českého týmu U18 na domácím Challengeru v západočeských Klatovech. Svěřenkyně trenéra Viktora Pruši zaznamenaly druhou výhru za sebou, když v dramatickém souboji přehrály Turecko nejtěsnějším rozdílem 60:59. Turnaj uzavřou v neděli od půl šesté duelem s Litvou.

celý článek
Kouč Pruša: Je to tak už šestý zápas

Druhý těžký zápas mají na European Challegngeru v Klatovech za sebou české basketbalistky do osmnácti let. Svěřenkyně trenéra Viktora Pruši předvedly proti Maďarsku velmi podobný výkon jako o den dříve proti Srbkám a byla z toho velmi podobná porážka, tentokrát 47-71. Ve čtvrtek budou Lvice bojovat o první výhru proti Irsku, papírově nejslabšímu celku na turnaji.

celý článek
Lvice U18 na úvod jen 40 bodů

Nepovedený vstup do mezinárodního European Challengeru mají za sebou české basketbalistky do 18 let. Lvice na úvod turnaje v Klatovech podlehly silnému Srbsku 40-65, když se projevilo zejména trápení na útočné polovině. Český tým pokračuje už dnes duelem proti Maďarsku.

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (320)