Horáková a Kropilák do Síně slávy FIBA!

UDÁLOST Český a československý basketbal má další dva členy prestižní Síně slávy FIBA. Světová basketbalová federace FIBA zveřejnila jména jejích nových členů, mezi nimiž jsou také mistryně Evropy a vicemistryně světa Hana Horáková a vicemistr Evropy Stanislav Kropilák.

celý článek
Nový web CZ.BASKETBALL vyplouvá!

UDÁLOST Tuzemský podkošový svět po měsících náročných příprav získal svůj nový web, který najdete na adrese CZ.BASKETBALL, jež nahradila dosud tradiční webovku cbf.cz. Dochází tak k završení procesu přerodu na komplexní komunikační značku CZ BASKETBALL, přičemž pod názvem @cz.basketball už od loňského srpna najdete také profily na sociálních sítích Facebook, YouTube či Instagram.

celý článek
Válečná zóna na trase Bilbao - Jokohama

INTERVIEW S ONDŘEJEM BALVÍNEM Český centr Bilbaa má široké spektrum obchodních zájmů. Tedy mimo své profi angažmá v basketbalu. Finance už vložil do fondů, nejrůznějších akcií i nemovitostí. Aby měl jednou klid, komfort a mohl relaxovat. Teď však zalovil v docela jiných vodách. Kde mu nejde o výdělek, protože na lásce se nevydělává. A pro Ondřeje Balvína je svět gamingu jednoznačná srdcovka už od dětství. Teď však šel o pár pater výš a k vlastnímu hraní pro zábavu si přidal i mnohem větší adrenalin. Řádově miliony korun vložil do špičkového českého e-sportového profi týmu Sampi, jenž patří multižánrovému člověku Jakubu Janktovi, rychlonohému záložníkovi fotbalové reprezentace a Sampdorie Janov,která je aktuálně desátým celkem Serie A. Přijměte tak nyní pozvání do dosud méně známé komnaty prvního pivota národního týmu.        

 

celý článek
Balvín vložil balík do e-týmu Jankta!

UDÁLOST SVĚTA E-SPORTU S VIDEEM První centr Bilbaa a reprezentace Ondřej Balvín čerstvě otevřel svou druhou kariéru. Zainvestoval do profesionálního esport týmu SAMPI, který patří fotbalovému reprezentantovi a hráči Samdorie Janov Jakubu Janktovi. Balvín v jeho ambiciózní organizaci získal za několik milionů korun podíl 2,5 procenta.

celý článek
Levhartice kousaly, přesto padly

ECHO FINAL 4 ŽEN Ze semifinále pohárového RENOMIA FINAL 4 postoupily dva favorizované celky. KP Brno v Chomutově složilo domácí Levhartice 57-74 a ZVVZ USK Praha si snadno poradil se Slavií 112-41. V dnešním utkání o bronz se tak od 15 hodin utká Chomutov se Slavií (vysílá TVCOM.cz) a ve finále od 18:30 USK s KP Brno (18:30, HbbTV ČT Sport).

celý článek
Dnes startuje pohárové FINAL 4 žen

PŘED FINAL 4 ŽEN Už dnes odpoledne se rozjedou boje o Český pohár basketbalistek, který odpálí semifinálovými duely RENOMIA FINAL 4 v Chomutově. Od 15 hodin si to rozdají domácí Levhartice s KP Brno a od 18:30 se utká v pražském souboji BLK Slavia se ZVVZ USK. Turnaj vyvrcholí v pátek utkáním o bronz (15:00) a finálovou bitvou od 18:30. Veškeré dění můžete sledovat na portálu TVCOM.cz.

celý článek
Výhra útěchy pro USK a KP končí

ECHO POSLEDNÍHO DNE EUROBUBLIN Alespoň jednu výhru útěchy získaly v rámci domácí bubliny Euroligy hráčky ZVVZ USK Praha, když na závěr základní skupiny přehrály Gdyni 80-67. A KP Brno se do další fáze EuroCupu nepodívá. V domácí bublině v rámci čtyřčlenné skupiny do poslední chvíle bojovalo o postup, ve třetím utkání ale podlehlo tureckému Elazigu 61-73 a dál postupuje kromě Turkyň ještě Gorzow. Českým zástupcům se tak v rámci celkem 6 zápasů v bublinách podařilo porazit jen polské celky.

celý článek
KP blízko triumfu, USK je out

ECHO DUELŮ Z EUROBUBLIN Další parádní drama připravily svým fanouškům basketbalistky KP Brno v rámci domácí bubliny EuroCupu. Královopolanky sice tentokrát podlehly favorizovanému MBA Moskva 72-78, nemají se ale za co stydět, navíc nadále živí naději na postup. O šanci na play-off Euroligy už naopak přišel ZVVZ USK Praha, který v pražské bublině ztratil i druhý zápas, tentokrát s francouzským Asvelem majitele Tonyho Parkera (74-85). V posledním utkání v pátek proti polské Gdyni už tak Pražanky nemají oč hrát.

celý článek
USK na úvod nestíhal, KP zvládlo drama

ECHO PRVNÍCH ZÁPASŮ POHÁROVÝCH BUBLIN Nejtěžší porážku v této sezoně utrpěly basketbalistky ZVVZ USK Praha v prvním duelu pražské euroligové bubliny. Nestačily na Fenerbahce Istanbul 70-99 a postup do play-off se jim mírně vzdálil. O zachování naděje budou bojovat ve čtvrtek proti Lyonu (19:00). To KP Brno zažilo parádní start do domácí bubliny EuroCupu, když dokázalo v nervydrásající koncovce udolat polský Gorzow 72-70 a udělat tak první krok v boji o postup. Další zápas Brňanky čeká ve čtvrtek od 18 hodin proti MBA Moskva.
 

celý článek
Unikát: eurobublina v Praze i Brně

UDÁLOST Hned dvě významné mezinárodní akce se během příštího týdne uskuteční v České republice. Kvůli pokračující celosvětové pandemii koronaviru se nejprestižnější ženské evropské pohárové soutěže – Euroliga a EuroCup - rozhodly uskutečnit základní skupiny v uzavřených bublinách, a právě dvě z nich hostí v nejbližších dnech Praha a Brno.
 

celý článek
1 2 3 4 5 6 ►►
archiv (376)