Julia No.1 s 28! A drtivý finiš Nymburka

ECHO 10. KOLA ŽBL 9 vítězství k 0. Tak dokonalou bilanci si zatím drží hrčáky Nymburka v Bonver ŽBL a nic na tom nezměnil ani očekávaný zápas 10. kola na brněnských Žabinách. Ligovou senzaci BA Karlovy Vary nadále táhne ke světlým zítřkům pivotka Julia Reisingerová, jež 28bodovým výkonem kola složila pražské VŠ. Další duely skončily podle očekávání, a to výhrami Hradce doma nad Slavií, Trutnova v Ostravě a Valosunu ve stánku Slovanky.

celý článek
Útok na TOP 100 a Žabiny na Nymburk

PREVIEW 10. KOLA BONVER ŽBL Bonver Ženská basketbalová liga se chystá na své 10. kolo. Je čas na menší bilancování. Spolu se ZVVZ USK Praha září DSK Basketball Nymburk, osm dosavadních soupeřů ho vyzývalo marně. A dobrou náladu mají i hráčky v BLK Slavia Praha (v obou nedávných utkáních pokořily metu 110 nastřílených bodů) a Kary Trutnov (prožívají čtyřzápasovou vítěznou sérii). Na padesátiprocentní bilanci se v polovině tabulky potkaly oba brněnské kluby. A větší rozladění patrně panuje ve Valosunu KP, který z posledních pěti utkání porazil jen celek U19 Chance.

celý článek
Nymburk bezchybný a Lvice nemilosrdné

ECHO 9. KOLA ŽBL V už devátém dějství Bonver ŽBL páté Hradecké lvice velkolepě vybílily sídlo Valosunu a stejně úspěšný byl stále bezchybný Nymburk na Slovance. Čtvrtý Trutnov doma skolil brněnské Žabiny, VŠ si jednoznačně poradily s Ostravou, Julia Reisingerová dala 13 bodů šampionkám a třetí Slavia nedala šanci Chanci U19.

celý článek
Reisingerová vs Euroliga a psaní historie

PREVIEW 9. KOLA ŽBL Nejen Euroliga žen jede naplno. Také Eurocup a Středoevropská liga CEWL v tomto týdnu odstartovaly své nové ročníky. A podstatná část týmů z Bonver Ženské basketbalové ligy si znovu přivyká zápasovému rytmu středa - víkend. Jak si s ním poradí už v devátém kole nejvyšší domácí soutěže?

celý článek
Jako malý kluk na první cestě k moři

O VEČEŘI U PREZIDENTA S RONENEM GINZBURGEM Tým obhájců trofeje má za sebou zatím v nové sezoně Kooperativa NBL dva zápasy z 11, jež absolvuje v základní části. Ani v jednom však Nymburk nevedl izraelský kouč Ronen Ginzburg. V Prostějově chyběl kvůli nemoci. A v Jindřichově Hradci absentoval podruhé. Zrovna totiž debatoval na Pražském hradě s Milošem Zemanem a prezidentem své země Reuvenem Rivlinem - mimochodem zapáleným fotbalovým fanouškem, který má ke sportu také hodně blízko. A protože k takovým situacím dochází maximálně jednou za padesát let, nedala se Ginzburgova hradní večeře přejít jen tak.

celý článek
Legionářky složily Hradec. Vary drtí dál

ECHO 8. KOLA BONVER ŽBL Dosud stále neporažený Nymburk v Bonver ŽBL zapsal v 8. kole velký zářez, když doma pokořil i silný Hradec. Chance U19 utržila před svými fanoušky ohromný debakl od Valosunu, skvělou Vučurovič tažené Žabiny skolily pražské VŠ, Trutnov měl doma snadnou práci se Slovankou a už čtvrtou výhru žal stále lepší karlovarský celek. To byly v kostce hlavní momenty víkendového dějství.

celý článek
Pokuty, léčení, posily a parkování

PREVIEW 8. KOLA ŽBL V minulém týdnu se Bonver Ženská basketbalová liga nenudila. Valosun KP Brno i SBŠ Ostrava vstřebávaly debakly - hlavně pro Brňanky byl výsledek 65-110 na hřišti BLK Slavia Praha hodně bolestivý. Jinde se před osmým kolem řešily nebasketbalové potíže. Například v Hradci Králové. Hráčky Sokola ZVUS se vzpamatovávaly z třímetrového pádu jejich vlastního fanouška na obsazenou lavičku během utkání v Trutnově.

celý článek
Julia složila Žabiny! V 17 skórerkou No.3!

ECHO 7. KOLA BONVER ŽBL Za sedm zápasů už dovedla 17letá Julia Reisingerová BA Karlovy Vary ke třem výhrám, navíc nyní už jako třetí skórerka Bonver ŽBL s průměrem 20,7! To je hlavní událost sedmého dějství nejvyšší soutěže žen, v němž varský celek díky dalšímu super výkonu reprezentační pivotky doma zdolal Žabiny. Další velkou novinou bylo domácí vítězství oslabeného, ovšem Uhrovou už lídrovaného Trutnova v derby s Hradcem, v němž se na lavičku hostů zřítil z tribuny fanoušek. A třetí událostí je pak demolice Valosunu z rukou Slavie.

celý článek
Návrat Uhrové a premiéra katalánské hvězdy

PREVIEW 7. KOLA BONVER ŽBL Naposledy se v Bonver Ženské basketbalové lize objevila 1. dubna 2014, aby o pár měsíců později přešla do role hlavní trenérky Slovanky MB. Se sedmým kolem ročníku 2015/16 se však Michaela Uhrová vrací coby hráčka. Nastoupí tam, kde v nejvyšší soutěži debutovala. Obleče dres Kary Trutnov. O jednu z událostí basketbalového víkendu je tím pádem postaráno dopředu.

celý článek
Vučurovič za 31! Nymburk dobyl Slavii

V hitu šestého kola Bonver ŽBL nájezdnice z Nymburka ovládly palubovku Slavie v sudých čtvrtinách až ke konečnému vítězství o 11 bodů, když notně řádily zahraniční posily. Hradec si doma poradil s předposledními VŠ, stejně jako Slovanka s BA Karlovy Vary, a to i přes 25 bodů Julie Reisingerové. A Žabiny v domácím prostředí proti Ostravě tradičně táhla famózní Vučurovič.

celý článek
◄◄ 28 29 30 31 32 33 34 ►►