Nový web CZ.BASKETBALL vyplouvá!

29.03.2021 - red
počet přečtení: 173
vytvořeno 29.03.2021, upraveno 29.03.2021

UDÁLOST Tuzemský podkošový svět po měsících náročných příprav získal svůj nový web, který najdete na adrese CZ.BASKETBALL, jež nahradila dosud tradiční webovku cbf.cz. Dochází tak k završení procesu přerodu na komplexní komunikační značku CZ BASKETBALL, přičemž pod názvem @cz.basketball už od loňského srpna najdete také profily na sociálních sítích Facebook, YouTube či Instagram.

Od této chvíle nebude fungovat webová adresa cbf.cz. Definitivně tak skončí používání domény .cz a tuzemský basketbal se připojí k iniciativě FIBA, která má za cíl sjednotit basketbalový svět pod doménou .basketball. Jistě jste si všimli, že již pár měsíců tuto doménu používají weby nejvyšších soutěží dospělých, tedy nbl.basketball a zbl.basketball.

Hlavní webovou stránkou se ode dneška stává cz.basketball, kterou v menu najdete pod záložkou „Můj basketbal“. Cílem je, aby tato webová stránka sloužila jako rozcestník na další basketbalové projekty a informace a zároveň nabízela možnost částečně personalizovat obsah. Z primárního menu se pak na jakémkoliv místě robustního systému webů dostanete na jakýkoli z webů zařazených do tohoto nového schématu.

Oficiální fanshop CZ BASKETBALL najdete na adrese fanshop.cz.basketball a informace z České basketbalové federace, hlavní dokumenty a specifický obsah sportovního úseku najdete pod adresou cbf.cz.basketball. V budoucnu budou vytvořeny ještě speciální stránky 3x3.cz.basketball a grassroots.cz.basketball.

Celý komplex webů je vytvářen s plnou podporou zobrazení na mobilních zařízeních.

 


Registrujte se a získejte výhody 

Se spuštěním nového webu je pro fanoušky připravena i možnost vytvoření vlastního účtu, který jim otevře dveře k plnohodnotnému využívání všech jeho funkcí. Díky přihlášení pak bude možnost upravit si obsah a především nastavit zkratku ke svým oblíbeným soutěžím, družstvům či hráčům a hráčkám.

Konkrétní postup pro registraci najdete zde.

Po registraci získá fanoušek přístup k prémiovým nabídkám a akcím. Ty budou v průběhu času aktualizovány a registrovaný si je bude moct kdykoli do svého profilu přidat.

1. Předplatné iDNES Premium na 3 měsíce za 1 Kč

Při registraci nebo kdykoli později v průběhu trvání speciální nabídky je možné zaškrtnutím políčka "Mám zájem o předplatné iDNES Preimum na 3 měsíce za 1 Kč" zažádat o zaslání speciálního kódu, který umožní přístup do prémiové sekce mediálního partnera.

S členstvím v iDNES Premium získá čtenář spoustu výhod jako prémiové články, digitální předplatné 10 titulů, exkluzivní zdravotní péči či e-knihy, audioknihy a filmy zdarma, možnost vyhrát v soutěžích zajímavé ceny a mnoho dalšího. Pro basketbalové fanoušky navíc vznikla i nová speciální sekce Basket Premium. Top basketbalové články jsou na tomto odkazu.

2. Kapitánská výzva

Vzhledem k blížícímu se play-off Kooperativa NBL se můžete zapojit i do speciální akce ”Kapitánská výzva” a podpořit tak svůj oblíbený tým. Po nahrání videa na Instagram navíc zdarma obdržíte tričko a kšiltovku z limitované edice ”Make Kooperativa NBL Live again”. Více informací k projektu najdete zde.

V případě jakýchkoli připomínek k novému webu se obracejte na emailovou adresu web@cz.basketball