Změna hry nepomohla

08.02.2016 - red
počet přečtení: 810
vytvořeno 08.02.2016, upraveno 08.02.2016

Barca v 6. kole TOP 16 Euroligy v Bambergu radikálně změnila svůj herní styl, když konečně začala vytrvaleji hrát přes dlouhé, jenže ti se překvapivě proti fyzické domácí vozbě nedokázali prosadit (Tomič poprvé skóroval až po 27 minutách), byli vytlačováni od koše a velmi chytře hrající Bamberg (domácí bilance v sezoně 6-1), který rychle sdílel míč, 9 trojkami proti 6 hostů přetlačil Barcu 74-70, což zhoršilo bilanci Katalánců (stále bez rozehrávače Arroya) už na 2-4. Neztrácející a fyzicky hrající Bamberg do poločasu (35-32) trápil soupeře útočným doskokem (7) a permanentním napadáním koše. Satoranský musel poprvé střídat po druhém faulu už za 4 minuty, aby se vrátil až na závěr půle (za 7 minut v ní byl +3). Druhou polovinu začal úspěšným nájezdem, což byl ale jeho poslední koš z pole. Nevýrazný výkon zakončil na 8 bodech (z pole 6/3, -1), 3 asistencích a 2 doskocích za 18 minut. Domácí skórovali z připravených otevřených trojek a někdy z až příliš snadných nájezdů a poté, co hosty přestal držet 19bodový power forward Doellman, zvedli za stavu 55-52 kotvy definitivně. Závěrečný finiš Barcy, jež za celý zápas získala 3 útočné doskoky, už přišel příliš pozdě.