Výsledky NBA z 17.1.

18.01.2016 - red
počet přečtení: 186
vytvořeno 18.01.2016, upraveno 18.01.2016

Minnesota - Phoenix 117-87 (Vlci ukončili sérii 9 porážek), Oklahoma - Miami 99-74 (za domácí Westbrook druhý triple-double v řadě, pátý v sezoně a 24. v kariéře za 13 bodů, 15 asistencí a 10 doskoků, za hosty (bez Dragiče) čerstvě 34letý Wade 22 bodů, nejslabší útok Heat v sezoně), San Antonio - Dallas 112-83 (Spurs (36-6) znovu vylepšili domácí start do sezony 24. výhrou v řadě a 33. domácí v základní části za sebou, Parker musel odstoupit ve třetí čtvrtině kvůli bolesti kyčle, poprvé v dějinách ligy jsou v polovině sezony dva týmy s nejméně 35 výhrami, kouč hostů Carlisle byl vyloučen ve čtvrté čtvrtině po druhé TCH, vždy za výstup se sudími), Denver - Indiana 129-126 (za domácí, kteří vyhráli All-Star druhý poločas 75-60, Gallinari 23, TH 10/10, Jokič 18), Lakers - Houston 95-112 (za domácí Bryant 5 bodů a 9 asistencí za 24 minut, hosté 7 dvojciferných střelců včetně 31bodového Hardena).