Stíhačka bez odměny

27.07.2016 - red
počet přečtení: 764
vytvořeno 27.07.2016, upraveno 27.07.2016

Nevídanou houpačku podstoupily v osmifinále ME U18 mladé lvice. Ty byly od první až do 27. minuty drceny tureckým soupeřem zpod koše, na doskoku a později i z trojek, načež prohrávaly o parník (30-54). Poté však nevídaně povstaly z popela, přišlápnuly obranu, už od třetí čtvrtiny zavřely do půle 13bodovou power forwardku Yildizhan a trojkami z rukou dlouhánek Vitulové a Krejzové se přes turecké ztráty (celkem v utkání 24, z toho 14 ve druhé půli) dostaly až na 56-58 (po šňůře 26-4) necelé dvě minuty před koncem! Hošková s Neubauerovou pak ale minuly trojky na obrat a po šestce soupeře na 56-59 Vitulová další trojkou pár vteřin před koncem ani nezasáhla obruč. Po porážce 56-60 (Krejzová 19, trojky 9/5, Vitulová 13) tak český tým, který měl šanci na obrat i přes velké manko na doskoku (28-41), čekají náročné boje o záchranu.