Real na prvočísla!

15.04.2016 - red
počet přečtení: 248
vytvořeno 15.04.2016, upraveno 15.04.2016

Euroliga mužů – čtvrtfinálový Zápas 2: Fenerbahce – Real 100-78 (stav série 2-0). Po dvou domácích utkáních je Fenerbahce i bez Jana Veselého krok od svého druhého Final-4. Ve druhém zápase před 12.904 fanoušky zničil soupeře fyzicky i psychicky, nejdříve v první čtvrtině odskočil z 8-8 na 21-8 a ve druhé po show centra Udoha z 25-14 až na 43-17! Být to box, už tam by přiletěl z lavičky Realu bílý ručník. Domácí měli 5 dvojciferných střelců na čele s Udohem (18), Kaliničem (17) a Bogdanovičem (16), za hosty kontrovali jen Rodriguez (15) a zelenáč Dončič (10). Fenerbahce přestřílel soupeře z dvojek (25-16) i trojek (11-10) a měl dvakrát méně ztrát (7-15). Zajímavostí bylo, že podkošové opory Realu Ayon a Reyes odehrály jen 14 a 13 minut, obě se 4 fauly.