Play-off NBA z 5.5.

06.05.2016 - red
počet přečtení: 202
vytvořeno 06.05.2016, upraveno 06.05.2016

Semifinále konference na Východě – Zápas 2: Toronto – Miami 96-92 PP (stav série 1-1, i druhé utkání skončilo až v nastavení, ztráty 10-21, za domácí (o 14 střel víc, ale také TH 26/14) Carroll 21, DeRozan 20, Lowry 18, Valančiunas 15+12 doskoků, z toho 11+7 ve čtvrté čtvrtině a prodloužení, kde byl klíčovým mužem vítězů, za hosty (bez Boshe, který se v minulých dnech chtěl vrátit na kurt, ale klub mu to v obavě o hráčovo zdraví nedovolil) 20 Dragič, který trojkou 10 vteřin před koncem čtvrté čtvrtiny poslal zápas do prodloužení, ve druhé čtvrtině mu museli po úderu loktem od DeRozana, provádějícího do stojícího Dragiče „eurostep“, sešívat 8 stehy spodní ret a pak se rozehrávač Heat opět vrátil do hry, slovinskému smolaři navíc odpískali faul, což se mu stalo i v prosinci, kdy přišel i o zub, v dubnu pak přišel o další, ale ani v tomto případě to nebyl faul na něj, vždy ale poté pokračoval ve hře).