Fantóm James!

04.04.2016 - red
počet přečtení: 210
vytvořeno 04.04.2016, upraveno 04.04.2016

Euroliga mužů - zbývající výsledky 13. kola TOP 16 - SKUPINA F: CSKA – Žalgiris 100-86 (CSKA v půli ztrácel 47-48, ale ve třetí části zápas ovládl, De Colo dal 26 bodů, CSKA má lepší vzájemné skore s Vitorií a o první místo může přijít jen porážkou na závěr na Olympiacosu za souběžné výhry Vitorie v Bambergu), Vitoria – Real 89-88 (13.726 diváků, Vitoria má jisté nejhůř druhé místo, James ji vedl 27 body (trojky 6/6) a Bourousis 25+10 doskoky, trojky 24/13 – 37/14, hosté ve druhé čtvrtce vedli 11-26, ale od té doby Vitoria (opět bez základního rozehrávače Causeura) stahovala, obrátila na 75-69, aby 6 trojek Realu vedlo ke kontru hostů na 82-87 v 38. minutě, jenže domácí zlomili soka šestkami a neuvěřitelnou trojkou Bertanse ala Reggie Miller 2 vteřiny do konce, obhájci z Realu teď doma musí vyhrát nad Chimki a ještě doufat, že zároveň nezvítězí Vitoria, Olympiacos a Žalgiris), pořadí: 1. CSKA (9-4, zajištěno čtvrtfinále), 2. Vitoria (9-4, zajištěno čtvrtfinále), 3. Barcelona (7-6, výhra v posledním kole na Žalgirisu = třetí místo a pak čtvrtfinále s Kubání či Panathinaikosem, nepostoupí jen v případě porážky a souběžných výher Bambergu, Chimki i Olympiacosu), 4. Chimki (7-6), 5. Real (6-7), 6. Bamberg (6-7), 7. Olympiacos (6-7), 8. Žalgiris (2-11).