Bucks a Warriors 1-0

02.05.2022 - red
počet přečtení: 87
vytvořeno 02.05.2022, upraveno 02.05.2022

Zápasy 1 semifinále konferencí NBA - VÝCHOD: BOSTON - MILWAUKEE 89-101 (Tatum 21 - Jrue Holiday 25, G-Antetokounmpo 2. kariérní triple v play-off za 24+13 doskoků a 12 asistencí, bez Middletona, body zpod koše 20-34, z brejků 8-28, trojky 18-12, domácí z pole jen 33 procent, od konce poločasu ztráceli až do závěru utkání kolem 8 až 12 bodů). ZÁPAD: MEMPHIS - GOLDEN STATE 116-117 (Morant 34+10 asistencí, Jaren Jackson 33+10 doskoků, bez Adamse - Poole kariérní max 31, trojky 10/5, Steph Curry 24, trojky 12/5, Draymond Green vyloučen v závěru 1. půle za nesportovní faul, body zpod koše 44-56, trojky 16-14, pro Warriors jde teprve o třetí sérii za vlády kouče Kerra (od roku 2014), kterou tým nezačal doma, hosté začínali s pětkou s Paytonem namísto Poolea kvůli lepšímu pokrytí Moranta, 8 minut do konce vedli o 10, domácí 2:20 do konce otočili, 36 sekund do konce Klay Thompson trojkou posunul hosty na 116-117, vzápětí Curry zblokoval Moranta, aby Thompson minul obě šestky a Morant po vyhraném doskoku domácích měl v posledních sekundách nájezd na výhru, ale minul).