35? Žádný věk

11.01.2016 - red
počet přečtení: 166
vytvořeno 11.01.2016, upraveno 11.01.2016

Euroliga mužů – páteční výsledky 2. kola TOP 16 – SKUPINA E: Kubáň – Efes 78-77 (rozhodla jediná trojka (ze třetího pokusu) domácího Broekhoffa 21 sekund do konce, Efes ještě ve čtvrté čtvrtině vedl 55-64, ale domácí playmaker Delaney v ní dal 12 ze svých 25 bodů (v zápase i 5 doskoků, 5 asistencí a 8F+) a táhl tým za obratem, Kubáň už byla bez centra Fesenka, který přestoupil do Cantú), CZ Bělehrad – Fenerbahce 65-88, Panathinaikos – Malaga 68-66 (rozhodla jediná trojka (z pátého pokusu) domácího Feldeinea 11 vteřin do konce, Panathinaikos naposledy před touto akcí vedl ve 33. minutě, 35letý playmaker Diamantidis, který chce po sezoně ukončit kariéru, táhl domácí 17 body, 7 asistencemi a 7F+, za hosty Jamar Smith 22 bodů). SKUPINA F: Bamberg – Žalgiris 96-63 (Bamberg získal historicky první vítězství v TOP 16  po předchozích 21 porážkách v této fázi).