1. kolo play-off NBA

19.04.2016 - red
počet přečtení: 208
vytvořeno 19.04.2016, upraveno 19.04.2016

Východ – Zápasy 1: Toronto - Indiana 90-100 (za domácí Valančiunas, který se vyfauloval už za 21 minut ve hře, 12+19 doskoků (klubový rekord v play-off), za hosty George 33 s trojkami 5/4), Atlanta - Boston 102-101 (za domácí Horford 24+12 doskoků, Teague 23+12 asistencí, Bazemore 23, hosté ve čtvrté čtvrtině přišli kvůli zranění o nejlepšího perimetrového obránce Bradleyho, který měl na starosti klíčového rozehrávače domácích Teaguea). Západ – Zápasy 1: Golden State - Houston 104-78 (za domácí Curry, který kvůli zranění kotníku musel odstoupit 20 minut před koncem, 24 s trojkami 7/5, hosté 24 ztrát), Oklahoma - Dallas 108-70 (pro Thunder nejnižší počet obdržených bodů v utkání play-off v dějinách klubu a také nejvyšší play-off výhra od přesunu ze Seattlu v létě 2008, Westbrook 24+11 asistencí na 5 ztrát, Kanter 16+13 doskoků, hosté (bez Parsonse) nejmenší počet nastřílených bodů i nejhorší úspěšnost z pole (29,8) v play-off dějinách klubu, jediný dvojciferný střelec Nowitzki s 18).