Wizards srovnali!

23.04.2018 - red
počet přečtení: 137
vytvořeno 23.04.2018, upraveno 23.04.2018

I když už 5 minut do konce domácího Zápasu 4 prvního kola play-off musel ze hřiště vyfaulovaný guard a top skórer Beal, převzal za vyrovnaného stavu proti Torontu otěže utkání rozehrávač Wall, který se body nebo asistencemi podílel na 10 ze 14 posledních bodů týmu a dotáhl Wizards k vítězství 106-98 a tím i ke srovnání série na 2-2. Byla to už 8. domácí play-off výhra Washingtonu v řadě. Raptors byli po tři čtvrtiny vpředu, v úvodu druhé půle až 54-40, ale domácí se pak dokázali vykopat zpět a druhou půli ovládli 66-47, když v utkání především méně ztráceli (13-18). Před vyprodanou arénou (20.356) je vedli Beal (31, trojky 7/5), Wall (27+14 asistencí za 43 minut, hrál celou 2. půli, v zápase pokusil jedinou trojku), Gortat a Porter (po 12). Hosty drželi DeRozan (35, TH 18/14), Lowry (19), Valančiunas (11) a Porter (10). Tomáš Satoranský (z pole 1/0, 1 útočný doskok a -6 za 6 minut) opět jen na křídle naskočil do startu 2. čtvrtiny na pět minut za Beala (od stavu 22-30 do 27-39) a pak přišel ještě na 15 vteřin v konci třetí i čtvrté čtvrtiny. Za Wallem (při absenci Sessionse) dostává na rozehře v play-off přednost zkušený Lawson (0+1 asistence a -8 za 15 minut), po vyfaulování Beala šel pak na guardskou pozici small forward Oubre.