Wizards se dělí o dno!

31.10.2018 - red
počet přečtení: 121
vytvořeno 31.10.2018, upraveno 31.10.2018

V naprosté frustraci skončil pro Wizards jejich nejdelší trip sezony, který po porážce 107-95 v Memphisu zakončili s bilancí 1-4  a s celkovou bilancí 1-6 se už dělí o poslední místo ve Východní konferenci (s Clevelandem), když ještě ani jednoho soupeře neudrželi v obraně pod 100 body. V duelu nejhorší defenzivy NBA (Washington) s druhou nejlepší sice v první fázi vedli, a to i bez dlouhých Howarda s Morrisem (povinný klid kvůli podezření na otřes mozku po loktu od Gallinariho z Clippers), přičemž po 10 minutách, kdy přišel za Beala za vedení 15-20, u toho byl i Tomáš Satoranský, který tu minul floater, dal trojku a po 6 minutách jej nahradil Wall za stavu 26-30. Domácí se však poté dostali do vedení a druhý poločas zahájili rozhodnou šňůrou 18-1. Wizards ještě v posledním dějství snížili na 4, ale trojky domácích zápas uklidily do bezpečí. Při vyrovnané bilanci trojek (13-14) si Grizzlies nejvíc pomohli doskoky a body zpod koše (44-30), Wizards jim navíc posloužili 20 ztrátami. Temple dal za domácí 20, Conley a Marc Gasol po 19, hosty vedli Wall (22), Beal (17), Oubre (16) a Porter (15). Satoranský za svých 6 minut stihl 3 body (z pole 2/1, -3, ač už po svém prvním úseku hrál jen tři vteřiny na konci 2. čtvrtiny a měl by být na nule) a 2 doskoky.