Wall má osobák!

18.03.2017 - red
počet přečtení: 721
vytvořeno 19.03.2017, upraveno 19.03.2017

Wizards zvldánuli i bez nemocného power forwarda Morrise domácí duel s Bulls (112-107, 9. obdržená stovka v řadě, 20.356 diváků, pošesté v sezoně vyprodáno), kterým už do konce sezony bude chybět guard Wade (zlomenina v lokti). Taženi 17 body záložního power forwarda Smithe a 12 asistencemi Walla vyskočili Wizards navzdory řadě zbytečných ztrát do poločasového trháku 59-40. Jenže hosté se ve 4. čtvrtině při zvolnění domácích i přes dvojnásobný počet ztrát protrojkovali až na 108-107 a za stavu 110-107 4 vteřiny do konce mohl Butler trojkou ze solidní pozice zápas poslat i do prodloužení, leč ke štěstí domácích minul. John Wall dosáhl 20 asistencemi kariérního maxima (přidal i 14 bodů), Beal dodal 24 bodů, Mahinmi díky sezonnímu maximu 16 a Bogdanovič 12. Satoranský nenastoupil, záložní rozehrávač Jennings za 17 minut zapsal 3+8 asistencí (-9). Za hosty (7 proher z 8 zápasů), kteří měli o 13 střel z pole méně, řádili Butler (28), Robin Lopez (25+12 doskoků) a Mirotič (15).