Velký obrat Hradce!

05.04.2017 - red
počet přečtení: 160
vytvořeno 05.04.2017, upraveno 05.04.2017

Zápasy 3 semifinále ŽBL: USK Praha (bez Petrovič) – Nymburk (bez Udodenko, Huňkové, Zavázalové) 84-39 (Steinberga 17, Hanušová 14 – Ursu a Pavel po 11, týmové dvojky 31-11, doskoky 48-31, Nymburk v 1. čtvrtině 3 body a za poločas pouze 11, také ale inkasoval jen 34 v obraně, konečný stav série 3-0), Hradec Králové – KP Brno 78-73 (Minarovičová, Ovsíková a Pazderová po 11 – Madden 18, Kopecká 14, Remenárová 13, týmové doskoky 42-32, KP vedlo v poločase 30-44, ale domácí tým velkolepě obrátil, když 4. čtvrtinu vyhrál 25-11, ještě necelé dvě minuty před koncem ztrácel o 4, ale závěr patřil domácí Minarovičové, která dvěma trefami otočila skore a rozhodla, konečný stav série 3-0, Hradec je ve finále podruhé za poslední tři sezony).