Vášně v Abdi Ipekči!

14.10.2016 - red
počet přečtení: 173
vytvořeno 14.10.2016, upraveno 14.10.2016

Výsledky 1. kola Euroligy mužů: Galatasaray – CSKA 84-109 (Guler 16, Tyus 15, Schilb 3 body (z pole 6/1), 5 asistencí, 2 zisky, za 20 minut - De Colo 22, Teodosič 20 (trojky 10/5, 4 trefil ve 2. čtvrtině), doskoky 25-37, trojky CSKA 22/12, týmově bídně bránící a v útoku i vinou nové posily z D-League Smithovi hodně individualisticky hrající domácí stále zaostávali, přesto ještě na startu 4. čtvrtiny bylo skore 71-81, už ve 2. čtvrtině po nasimulovaném faulu a technické pro domácího Dentmona se v pubiku vzedmuly vášně, technickou obdržel i kouč Ataman, Dentmon vzápětí za vykopnutí nohy při trojce schytal i druhou technickou, byl vyloučen, načež fanoušci začali házet po sudích rozličné předměty, ti se běželi schovat a domácí kapitán Guler musel z reklamního panelu klidnit emoce v hledišti, 9823 diváků), Milán – Tel Aviv 99-97 (Hickman 22, TH 15/12 při 12F+, zbytek týmu házel 5, Mačvan 18, Raduljica 15 – Goudelock 27+5 asistencí, Smith 18, Landesberg 15, vítězství domácím zachránil v poslední vteřině velký blok McLeana na Landesberga, 8775 diváků), CZ Bělehrad – Darussafaka 70-73 (Kuzmič 16 – Clyburn při euroligovém debutu 19, hosté prohrávali celý zápas a ještě půl minuty do konce, rozhodla druhá půle 26-43, 5823 diváků).