Utah poprvé za 7 let!

01.05.2017 - red
počet přečtení: 190
vytvořeno 01.05.2017, upraveno 01.05.2017

První kolo play-off NBA – Západní konference – Zápas 7: Clippers (bez Griffina) – Utah 91-104 (D-Jordan sedmý double-double v sérii za 24+17 doskoků, J-Crawford 20, Paul po zranění kotníku ve 3. čtvrtině nedal ani bod ve čtvrté, 39letý Pierce v posledním zápase kariéry (v 19. sezoně) 6 bodů – Hayward 26, Diaw 10, 7 dvojciferných střelců, první centr Gobert 1 bod a vyfaulován za 13 minut, body zpod koše 46-56, doskoky 38-46, domácí minuli 11 šestek, Utah utkání ovládl ve druhé půli, v sérii uspěl třikrát venku a vyhrál první sérii od roku 2010, Clippers vypadli stejně jako loni po zranění Griffina, loni byl navíc mimo i Paul), konečný stav série 3-4. Semifinále Východní konference – Zápas 1: Boston – Washington 123-111.