Šok pro Kelty!

18.10.2017 - red
počet přečtení: 180
vytvořeno 18.10.2017, upraveno 18.10.2017

Výsledky prvního dne NBA: Golden State (bez Iguodaly) – Houston 121-122 (N-Young v premiéře za GSW 23, trojky 7/6, Steph Curry 22, Durant 20 - Harden 27+10 asistencí, E-Gordon 24, Tucker 20, Capela 12, Paul v premiéře za Rockets 4+11 asistencí, týmové trojky 16-15, hosté +17 střel z pole, 4. čtvrtina se spoustou dalekých střel domácích bez útočných doskoků a s jejich špatnou obranou skončila 20-34, poslední střela se sirénou Duranta byla sice úspěšná, ale vypuštěna až po čase, zápas dopískávali po zranění třetího kolegy jen dva sudí), Cleveland – Boston 102-99 (James 29 (13 ve 4. čtvrtině)+16 doskoků, 9 asistencí, Love 15+11 doskoků – Brown 25, Irving v premiéře za Celtics 22+10 asistencí, vybučený při každém kontaktu s míčem, nová posila hostů Hayward, který přišel zvýšit šance týmu na průnik do Finále NBA, si už po 5 minutách prvního utkání po dopadu z velké výšky zlomil levý kotník a možná se vrátí až koncem sezony, hosté se ve 2. půli dostali z -18 až do bodového vedení, ale pak najel James, v obraně získal míč a nabil na klíčovou trojku Loveovi, na 102-98 46 vteřin do konce, hosté v samém závěru minuli dvě trojky na prodloužení).