Šlo to i bez Walla

06.11.2017 - red
počet přečtení: 174
vytvořeno 06.11.2017, upraveno 06.11.2017

I bez lídra Walla (bolavé levé rameno po zranění z duelu s Cavs) uspěl Washington v Torontu (96-107), kde domác Raptors mučil spoustou nájezdů i distančních tref 38bodový fantom Beal, který má za tři listopadová utkání průměr 38 bodů! Hosté už v první čtvrtině vedli až o 17 bodů, ve druhé vedení vysunuli na 19 a až ve třetím dějství se domácí začali vracet do utkání, až snížili za hry náhradníků 10 minut do konce na 4. Beal s Oubrem ale poté získali Wizards nový a již uklidňující dvojciferný náskok. Toronto už po 16 minutách hry přišlo o prvního rozehrávače Lowryho, vyloučeného za hádky se sudími po dvou technických. Tým tak táhli DeRozan (26, TH 12/10), jejž měl místy na starosti i Satoranský, a Powell (19). Hosty vedle Beala sytili i Porter (19), Gortat (11+12 doskoků), Morris a Oubre (po 10). Šestý nejvytíženější hráč Satoranský za 22 minut neskóroval (z pole 4/0), měl 4 doskoky, 3 asistence a 1 zisk a byl na nule v plus/minus. Záložní rozehrávač Frazier se tentokrát posunul do základu, kde za 31 minut stihl 4 body (z pole 6/2, +10) a 8 asistencí bez ztráty. Hrál i s bolavým zápěstím, zraněným v utkání s Cavs, a kouč Brooks zvažuje, že mu zakáže jeho časté stavění se na průraz, z nějž právě zranění vzešlo. Hosté přestříleli soupeře z trojek (5-11) a přeskákali 36-46.