Sláva v Utahu!

30.04.2018 - red
počet přečtení: 541
vytvořeno 30.04.2018, upraveno 30.04.2018

Zápasy 6 prvního kola play-off NBA - Východ: WASHINGTON – TORONTO 92-102, konečný stav série 2-4. INDIANA – CLEVELAND 121-87 (Oladipo 1. triple kariéry v play-off za 28+13 doskoků a 10 asistencí, trojky 8/6, Sabonis 19, Collison 15, Bojan Bogdanovič 10, celý základ dvojciferný, tým trojky 30/15 – L-James 22, J-Green 13, bez Hilla, Love si v zápase poranil levé zápěstí, body zpod koše 58-32, 3. čtvrtina 35-20, ve čtvrté už kouč hostů stáhl své opory, Cavs po 13 situacích v řadě, kdy uspěli v zápase, jímž mohli zavřít sérii, poprvé za takového stavu padli, James měl dosud šňůru 11 takových vítězných zápasů), stav série 3-3. Západ: UTAH - OKLAHOMA 96-91 (Mitchell 38, trojky 8/5, jako teprve třetí nováček za posledních 35 let vedle Jordana s Mourningem měl více 30bodových zápasů v sérii, v jedné sekvenci proměnil i 10 stel v řadě, už 10 minut před koncem si ale udělal 5. faul, Favors 13, Gobert 12+13 doskoků, Rubio kvůli zranění jen 7 minut bez bodu – Westbrook 46+10 doskoků, z pole 43/18, trojky 19/7, při odchodu do šatny měl slovní a těměř fyzickou potyčku s několika domácími fanoušky, Adams 19+16 doskoků, George z pole 16/2, spolu s Westbrookem 59 z 93 střel týmu, druhá půle byla soubojem Mitchella s Westbrookem, který přitáhl hosty z -13 na 92-91 90 sekund před koncem, ale hosté pak ani naněkolikrát neskórovali), konečný stav série 4-2.