Show pro Real!

04.10.2016 - red
počet přečtení: 820
vytvořeno 04.10.2016, upraveno 04.10.2016

Velkolepý duel sehrál v rámci NBA Global Games domácí Real Madrid s Oklahoma Thunder. Poté co vymazal manko 31-53, dokázal neuvěřitelně poslat zápas do prodloužení, když za stavu 121-126 Domantas Sabonis, jehož legendární otec byl během utkání představen na palubovce, nesmyslně fauloval Nocioniho při trojce 4 vteřiny do konce čtvrté čtvrtiny, Argentinec proměnil první dvě šestky, třetí nahodil, Hunterovi se podařilo vybojovat míč a Fernandez jej posunul na Llulla, který zavřel čtvrtou čtvrtinu trojkou, stejně jako předtím buzzer-beatry druhou i třetí! V nastavení, kdy stejně jako v závěru čtvrté čtvrtiny už za hosty nehráli Westbrook, Roberson, Morrow či zraněný Adams, pak Real triumfoval 142-137. Vítěze se sedmi dvojcifernými střelci vedli Carroll (24, trojky 5/3), Llull (22, 6/5), Hunter (19), Nocioni (16) a Thompkins (16, 6/4). Za Oklahomu kontrovali Oladipo (34), Kanter (28), Westbrook (18 za 22 minut) a při každém dotyku míče vybučený ex-barcelonský snajpr Abrines (12, trojky 5/4), který hrál i koncovku. Zajímavostí byla neskutečná trojková bilance Realu (38/20, 52,6 procenta, trefilo se 9 hráčů), s níž kontrastovaly slabé šestky (40/28, 70 procent).