Sedmá doma v řadě

29.12.2016 - red
počet přečtení: 201
vytvořeno 29.12.2016, upraveno 29.12.2016

Washington Wizards (15-16) se domácí výhrou 111-105 nad Indianou, u níž zůstal jen na lavičce Tomáš Satoranský, přiblížili na rozdíl jednoho vítězství k pátému místu ve Východní konferenci (5. New York 16-15). Sedmý domácí úspěch v řadě zařídili Wall (36+11 doskoků, 9 asistencí, TH 13/12, 23 bodů v druhé půli včetně 12 v řadě), Porter (22), Gortat (13+16 doskoků) a Beal (12 za 18 minut), který však nemohl nastoupit do druhé půle kvůli zranění pravého kotníku. Lavička přispěla 18 body, záložní rozehrávač Burke (+2) se však za 11 minut neprosadil ani k jednomu bodu či asistenci. Za soupeře se nejvíc činili George (34, trojky 10/6) a Teague (19+11 asistencí). Domácí (stále bez centra Mahinmiho) před 16.172 diváky dominovali na doskoku (54-34) a pomohli si i bilancí trestných hodů (37/27). Ač po třech čtvrtinách vedli o 11, hosté se v závěru ještě dostali na 2 body.