Satoranský za 11

16.10.2016 - red
počet přečtení: 178
vytvořeno 16.10.2016, upraveno 16.10.2016

Tomáš Satoranský si na 11 bodů vylepšil své maximum v přípravě s Wizards. Jeho tým (bez snajpra Beala) ve svém dalším utkání podlehl na palubovce Sacramenta (v Lexingtonu) 124-119. Český rozehrávač šel poprvé do hry za Walla po 8 minutách (v tu dobu byl na hřišti s dalším playmakerem Burkem) a střídal 3:30 do konce první půle. A pak si střihl celou poslední čtvrtinu, v níž v závěru dunkem a nájezdem snižoval na 120-117. Vedle bodů (z pole 9/4, trojky 4/1, -4) za 25 minut zapsal i 4 doskoky, 2 asistence (na 2 přihrávkové ztráty) a 1 zisk. Další záložní rozehrávač Burke od svého prvního vstupu mocně šlapal do pedálů a za 29 minut dosáhl 14 bodů a 10 asistencí, také však byl -5. Wall hrál už 22 minut a zasíťoval 11 bodů. Top skórerem hostů byl mezi sedmi dvojcifery střídající power forward Nicholson s 19 body. Kings sice spáchali 27 ztrát, ale také pořád stáli na trestné linii (38/31), díky čemuž získali výhru.