Satoranský už 24

02.11.2017 - red
počet přečtení: 512
vytvořeno 02.11.2017, upraveno 02.11.2017

V této sezoně už typické utkání mají za sebou Wizards. Doma proti lepšícímu se Phoenixu, kterému prchnul první rozehrávač Bledsoe, ve 2. čtvrtině vedli už o 22 (43-21), ale vůbec neřešili obranu. V individuální i týmové opakovaně selhávali, ve 2. čtvrtině inkasovali 37 a ve třetí i čtvrté po 35 bodech. V závěrečné části odevzdávali soupeři i útočné doskoky a k definitivnímu obratu i výhře (116-122) hosty dovedl famózní Warren, který při střelbě 22/16 vysázel kariérní maximum 40 bodů (plus 10 doskoků), z toho 28 dal ve druhé půli. Devin Booker přidal 22. Za Wizards (bez Portera a Morrise, který si až nyní odsloužil svůj trest za zapojení do potyčky v Oaklandu) Beal nastřílel 40 (trojky 12/6, TH 11/10) a Wall 21. Nečekaně už pátou minutáž týmu (24, víc než Oubre a Smith ze základu a druhý z náhradníků) natočil bezztrátový Satoranský, který posbíral 6 bodů (5/2, +6), 2 asistence a 1 doskok. Uspěl z nyní už typického nájezdu po otočce v šestce a poté z dalšího průniku na levou ruku, kdy na něj nejspíš měl být pískán i faul. V obraně však byl i on několikrát překonán rychlými a úspěšně zakončujícími guardy soupeře, kteří nenaráželi ani na velkou výpomoc. Záložní playmaker Frazier končil na 6 bodech (z pole 7/2, -10) a 3 asistencích za 12 minut. Koš hodně napadající (body zpod koše 46-58) a minimálně ztrácející (10) Suns si víc pomohli z šestek (38/31, Wiz 30/24). Domácí dosáhli jen 14 bodů z brejků.