Postup s prohrou

11.07.2016 - red
počet přečtení: 818
vytvořeno 11.07.2016, upraveno 11.07.2016

S bilancí 1-1, shodnou s druhým Maďarskem a třetí Ukrajinou, postoupily reprezentantky U20 na ME divize B ze tříčlenné základní skupiny A, přičemž si přenášejí porážku (57-72) s Maďarskem. Při ní sice 35 bodů zajístila lavička a tým doskočil 18krát v útoku, ale jedinou nadosmibodovou střelkyní byla Gaislerová (13), lvice navíc zaostaly v trojkách (3-7). Turnaj tým kouče Petra Martínka zahájil drtivou výhrou nad Ukrajinou 78-34, když ve třech ze čtyř čtvrtin udržel soupeře na pouhých 6 bodech. Tentokrát lavička přispěla 38 body, 18 bodů celek získal z druhých šancí po 19 útočných doskocích, 19 zaznamenal z brejků, 21 z trojek (Ukrajina trefila jedinou) a soupeře navíc donutil k 33 ztrátám. 24 bodů za 17 minut vysázela Holešínská, 17 přidala Gaislerová.