Poločas hrůzy!

04.11.2018 - red
počet přečtení: 133
vytvořeno 09.11.2018, upraveno 09.11.2018

Po pětizápasovém tripu na Západ se na nejbližší domácí duel Wizards s Oklahomou přišla podívat vyprodaná aréna (20.173), jíž se však tým ani trochu neodvděčil, a za výkon bez náznaků obrany a s tradičně prohraným doskokem byl už v poločase (50-79) zaslouženě vybučen. O porážce 111-134 rozhodla katastrofální druhá čtvrtina (20-44), a to přitom Thunder hráli zápas i den předtím. Washingtonu nepomohl ani debut nového centra Howarda (20 bodů, z toho 13 v 1. čtvrtině). Beal přidal 27 bodů a Wall 19, oba se však spolu složili i na 12 z 19 ztrát týmu, který o parník zaostal i v trojkách (30/9 – 32/15). Satoranský zapsal 2 body, 6 asistencí bez ztráty, 2 doskoky a 1 blok za 14 minut (z pole 4/1, -7). Poprvé šel do hry za Walla po 10 minutách za stavu 30-30, skvěle zblokoval německého rozehrávače Schrödera, asistoval Mahinmimu a po 4,5 minutách zamířil na lavičku za stavu 32-44. Pak se vrátil už jen dohrát posledních 9,5 minuty zápasu od stavu 89-116. Stihl tu parádní putback dunk i zbývajících 5 asistencí. Za hosty se činili Westbrook (23+12 asistencí), Grant (22), George (17) a Schröder (16).