Palyza lídrem

30.07.2017 - red
počet přečtení: 195
vytvořeno 30.07.2017, upraveno 30.07.2017

I ve druhém přípravném utkání národního týmu v polském Walbrzychu se proti domácí reprezentaci prosadil dvojciferně křídelník Lukáš Palyza, který měl nejlepší čísla z celku díky 14 bodům (trojky 6/4) a +2 bodům za 21 minut v plus/minus. Lvi se severními sousedy prohráli i podruhé, tentokrát za zavřenými dveřmi 85-72, ovšem domácí výrazně šetřili své hlavní opory. Dalšími českými dvojcifernými střelci byli Jaromír Bohačík (12) a Patrik Auda (11). Napodruhé už byl vyrovnaný počet faulů (26-30), nicméně lvi neproměnili hned 11 z 28 pokusů. Alespoň se Polákům víc přiblížili v počtu trojek (10-7) a vyrovnali se jim v počtu ztrát (9-9). Na rozehře tentokrát začínal Vyoral (3+3 asistence/bez ztráty a -13 za 19:39), střídající Šiřina zapsal 2 asistence, 2 ztráty a -10 za necelých 9 minut.