Pacers out, Kelti 2-2

24.04.2017 - red
počet přečtení: 152
vytvořeno 24.04.2017, upraveno 24.04.2017

První kolo play-off NBA – Východní konference – Zápasy 4: Indiana – Cleveland 102-106 (náhradník Stephenson 22, Turner 20, George pouze 15, z pole 21/5 – James 33+10 doskoků, má nový rekord NBA s 21 výhrami v řadě v 1. kole od zavedení formátu na 4 výhry, také má za sebou už nejvíc sérií s nulou (10), Irving 28, týmové TH 10-23, většinu zápasu zaostávající domácí otočili v závěru z 83-96 na 102-100, ale koncovku zvládl lépe Cleveland, když James minutu do konce proměnil trojku na 102-103, vzápětí získal míč a po útočném doskoku Irvinga poslal Korver hosty na 102-105, George pak trojku na prodloužení minul, Indiana poprvé v dějinách vypadla po ztrátě série 0-4), konečný stav série 0-4. Chicago (podruhé bez zraněného Ronda, který navíc dostal pokutu, když v Zápase 3 z lavičky nastavil nohu Crowderovi, smějícímu se domácí lavičce) – Boston 95-104 (Butler 33, TH 23/19, Mirotič 13 – I-Thomas 33, TH 13/12, týmové trojky 5-10, Bulls ve 3. čtvrtině smazali manko 20 bodů, ale hosté díky spoustě nájezdů Thomase vybudovali nový náskok, ani jeden tým ještě nevyhrál doma), stav série 2-2.