Lonzo, vítej!

20.10.2017 - red
počet přečtení: 142
vytvořeno 20.10.2017, upraveno 20.10.2017

Výsledky NBA z 19. října: Toronto – Chicago (po ráně od Portise na 4-6 týdnů mimo Mirotič, Portis za ránu Mirotičovi od klubu na 8 zápasů stop, dále chyběli LaVine, Dunn, Payne) 117-100 (Valančiunas 23+15 doskoků, Miles 22, trojky 9/6 – R-Lopez 18, Markkanen v premiéře v lize 17+8 doskoků), Oklahoma – New York 105-84 (George v debutu za OKC 28, trojky 13/6, Anthony v debutu za OKC 22, Westbrook 21+16 asistencí/7 ztrát a 10 doskoků, trio spolu 55 z 90 střel týmu – Porzingis 31+12 doskoků, Kanter 10, hosté 25 ztrát, domácí 14 zisků), Lakers – Clippers 92-108 (B-Lopez 20, nový 19letý playmaker a dvojka draftu Lonzo Ball 3+4 asistence za 29 minut, byl drsně uvítán v lize Beverleym, který jej tělem zničehonic srazil k zemi na půlce hřiště a po zápase mu řekl, že díky velkohubosti jeho otce po něm různí hráči půjdou – Griffin 29+12 doskoků, D-Jordan 14+24 doskoků, Gallinari v debutu za LAC 11, Teodosič v debutu v NBA v základu (s dalším rozehrávačem Beverleym) 6+6 asistencí/2 ztráty, z pole 9/2 a +12 za 21 minut, bez zájmu komentátorů včetně Chrise Webbera poslal několik svých neuvěřitelných pasů na všechny způsoby, jimiž zatím ještě někdy zaskočil i své spoluhráče, týmové trojky 4-12).