GSW vedeni ze šatny

25.04.2017 - red
počet přečtení: 172
vytvořeno 25.04.2017, upraveno 25.04.2017

První kolo play-off NBA – Východní konference – Zápas 4: Atlanta – Washington 111-101, stav série 2-2. Zápas 5: Toronto – Milwaukee (bez J-Parkera) 118-93 (Powell kariérní play-off max 25, celý základ dvojciferný – Antetokounmpo kariérní play-off max 30, doskoky 40-23, TH 24-15, trojky 12-10, Powellem (do základu vložen až před play-off) tažení domácí díky šňůře 17-0 vyhráli 1. čtvrtinu 31-20 a už se neohlíželi zpět), stav série 3-2. Západní konference – Zápas 4: Portland (bez Nurkiče) – Golden State (bez Livingstona, Barnese a nemocného kouče Kerra, který ale zápas sledoval v šatně) 103-128 (Lillard 34 (zbytek základu 15 bodů, druhý klíčový skórer McCollum do půle bez bodu), Aminu 25 – Steph Curry 37, D-Green 21, celý základ včetně Duranta (10) a Pachulii (11) dvojciferný, týmové trojky 13-17, rozhodla 1. čtvrtina 22-45, 45 bodů je rekord Warriors v jedné čtvrtině play-off a vyrovnaný rekord pro 1. čtvrtinu v play-off dějinách NBA, Portland byl teprve podruhé v historii poražen 0-4 v sérii na 4 výhry), konečný stav série 0-4.