EuroThunder s klikou

06.10.2016 - red
počet přečtení: 209
vytvořeno 06.10.2016, upraveno 06.10.2016

S hodně evropskou a také neúplnou sestavou (bez Adamse) hrající Oklahoma Thunder (Sabonis 31 minut, Kanter 27, Lauvergne 20, Ilyasova 17, Abrines 15, to znamená celkem 110 minut a celkově 46 procent veškerých minut týmu) vyvázla v Barceloně s těsným vítězstvím (89-92) nad místním FCB (na perimetu stále bez Rice, Koponena a Ribase) v rámci NBA Global Games. Domácí měli 20 vteřin do konce za stavu 89-90 útok na vítězství, ale Vezenkov otevřenou trojku neproměnil a po šestkách Kantera  soupeře další trojkou nedokázal zápas poslat aspoň do prodloužení. Oba týmy nabraly nůše ztrát (23-27), Barcu držely skvělé trojky (31/14 i přes větší vzdálenost oblouku). V jejím dresu se blýskl 25 body Claver, 13 přidal Vezenkov. Za hosty vysázel Kanter 24, opět v lichých čtvrtinách hrající lídr týmu Westbrook přidal 12.