Demolice Sixers

14.10.2016 - red
počet přečtení: 178
vytvořeno 14.10.2016, upraveno 14.10.2016

Od začátku defenzivně naladění Wizards si ve čtvrté přípravě doma snadno poradili s útočně marnými Sixers 100-79, když jejich jasně nejlepším střelcem byl Beal s 22 body. Ústřední dirigent Wall se dostal už na 19 minut s 9 body, 9 asistencemi a 3 zisky a nebál se ani smečí. Druhým střelcem byl záložní rozehrávač Burke, který se za 19 minut soustředil hlavně na své body (13, 1 asistence). Tomáš Satoranský nastoupil až na kompletní čtvrtou čtvrtinu, v níž zaznamenal 6 bodů (z pole 2/2, TH 4/2), 2 doskoky a 1 zisk. Hosté byli lepší na doskoku, ale ztratili 22 míčů (domácí 7). Wizards měli vychýlenou mušku z trestné linie (31/17). V dresu hostů nezopakoval produkci z domácího utkání Šarič (6 bodů, -19 za 23 minut), bez bodu, ale se 7 asistncemi skončil rozehrávač Rodriguez (+5 za 18 minut).