Beal je zachránil

07.04.2017 - red
počet přečtení: 176
vytvořeno 07.04.2017, upraveno 07.04.2017

O 3. místo na Východě stále bojující Washington Wizards si lenivým a bezstarostným přístupem až do konce zápasu v Madison Square Garden koledovali o porážku, když několikrát nechali bídné Knicks (bez Porzingise, Rosea, Noaha) vrátit z dvojciferného manka, trojka a trestné hody Beala však v závěru urvaly výhru 103-106, když domácí Carmelo Anthony neproměnil trojku přes Oubreho na prodloužení. V 9 hrající Wizards (bez Morrise) vedli Beal (25, trojky 9/4), Wall (24, trojky 5/4) a Gortat (16, z pole 7/7, všichni spolu jen 7 doskoků), záložní rozehrávač Jennings, který přišel během sezony právě z New Yorku, za 20 minut stihl 4 body s 3 asistencemi a byl -7. Satoranský zůstal jen na lavičce. Tým při pouhých 39 doskocích podrželo 27 bodů z brejků (domácí 7), trojky 34/14 (domácí 20/7) a také 20 šestek. Za domácí Anthony zvládl 23 bodů, z evropské divize se prosadili Willy Hernangomez (13) a Vujačič (10). Wizards, kteří v Garden vyhráli posedmé v řadě, dorovnali Toronto na třetí bilanci na Východě s 48-31.