Barca ničila!

04.11.2017 - red
počet přečtení: 128
vytvořeno 04.11.2017, upraveno 04.11.2017

Zbývající výsledky 5. kola Euroligy mužů: CSKA – ŽALGIRIS 94-91 (Clyburn 26, De Colo 25+10 asistencí – Micič 20+7 asistencí/0 ztrát, 13. domácí výhra CSKA v řadě, v půli vedl o 15, ale hosté se v závěru dostali na 4, aby domácí rozhodli 4 trojkami, z toho třemi Vorontseviče, Valinskas z Žalgirisu dal všech svých 11 bodů v poslední minutě, 7103 diváků), EFES – MALAGA 74-79 (Štimac 17+11 doskoků, Motum 16 – McCallum, Nedovič, Šermadini po 13, týmové trojky 6-10, hosté ve 4. čtvrtině otočili z -9, 4112 diváků), BARCELONA – OLYMPIACOS (bez Spanoulise) 73-51 (Seraphin 13 – Papapetrou 11, týmové trojky 8-2, hosté 21 ztrát do oproti minulosti nebývale bojující a fyzické Barce, která rozhodla dvěma šňůrami ve 2. půli, 1. porážka Olympiacosu, 5743 diváků, domácí fanoušci během zápasu hromově skandovali „Svobodu!“ kvůli soudnímu procesu se členy regionální katalánské vlády, jimž po snaze o odtržení regionu od Španělska hrozí vězení). Pořadí: 1.-4. Real, CSKA, Olympiacos, Chimki (4-1), 5.-8. Valencie, Tel Aviv, Fenerbahce, Bamberg (3-2), 9.-13. Barcelona, CZ, Žalgiris, Panathinaikos, Malaga (2-3), 14.-15. Milán, Vitoria (1-4), 16. Efes (0-5).