Je to blízko! Tomáš-S po interview o pivě s bossy NBA cítí nej zájem od Cavs. A Heat, Spurs či luxusní kiss?

Až se to člověk bojí říct, aby něco nezakřikl. Nicméně unikátní šance mít dva Čechy draftované do NBA během jediného roku je téměř na dosah ruky. Tomáš Satoranský na nejdůležitějším předdraftovém kempu v Chicagu dostal solidní šanci přesvědčit týmy z nejlepší ligy, že není mimo pozice, dlouze rozmlouval s kompletní generalitou Pistons a Hawks, průklep zažil i od Cavaliers nebo Heat. Prokousával se nervozitou při smršti dotazů na partnerku, zaměstnání rodičů i náklonnost k alkoholu. V posledních dnech létal po celé Americe, na den si odskočil zazářit do Trevisa a nyní pokračuje v zámořské misi v Clevelandu a Washingtonu. Basketmag měl kliku, že ho zastihl v taxíku cestou na letiště z nejdůležitějšího campu v Evropě, kde si rozehrávač musel nechat ujít i řeč Kevina McHalea. Ne, ještě není plně rozhodnut do draftu jít, ale indicie směřují k tomu, že v něm bude, a také k tomu, že - bude vybrán.

Tomáši, jaké vás tyhle dny zachvacuje vzrušení?
Musím říct, že toho je hodně. Mám plno cestování, na den jsem byl v Trevisu a hned se zase vracím do Ameriky. Je to všechno nové a strašně rychlé a uvědomím si to až později. V Chicagu na předdraftovém kempu byli všichni nejlepší hráči z univerzit, zástupci všech týmů NBA. Prošel jsem si celou tou procedurou a snažil se z toho nebýt moc nervózní.

Jaký zážitek byl zatím ten nej?
Nejdřív jsem pobýval v LA se svým agentem, kde jsme se chystali na všechny nadcházející workouty. Byli se na mě podívat lidi z Toronta a Clevelandu. A dva dny před začátkem jsem se pak dozvěděl, že mám jet i na velký kemp do Chicaga. Z toho jsem byl nadšený. A tam to nejnovější bylo, že jsem měl interview s celou řadou klubů. Všechny byly soustředěny na jednom patře té budovy a já od NBA jen dostal papír, kde a u koho mám interview mít. Sám jsem nic konkrétního nečekal, a když jsem pak vešel do některého pokoje, kde sedělo sedm lidí včetně GM, prezidenta, trenéra a všichni se najednou začali ptát na všechno možné od rodiny, přes to, co si myslím o sobě, až po otázky na jakékoli problémy, které jsem měl dřív, tak jsem si říkal, že to je na začátku docela ostrý. Ale zvykl jsem si.



Na jak velké detaily se šéfové klubů ptají?
No, je to dost podrobné. Nejdřív jsem popsal svou rodinu, co kdo dělá, nebo jak moc vážný mám vztah s přítelkyní. Taky po mně chtěli popsat vývoj mé kariéry, jak bych se viděl v NBA, jaké mám přednosti a slabiny, jak bych jejich týmu mohl pomoct, nebo jakému hráči se svým stylem hry podobám. A taky jestli jsem měl někdy problémy s alkoholem.

Co jste odpověděl?
Že jsem Čech, ale neměl. (směje se)

S kterými týmy jste měl interview?
V Chicagu to byly Atlanta, Detroit, Cleveland a Miami a v Trevisu ještě Houston a San Antonio. U posledních tří tam nebylo tolik lidí, převážně šlo o hlavní skauty a konzultanty, ani mi je všechny nepředstavili. Na druhé straně Atlanta a Detroit mě přijaly v plné sestavě, včetně kouče Pistons Lawrence Franka a kormidelníka Hawks Larryho Drewa. Cleveland tam měl například svého bývalého pivota Ilgauskase, který je nyní jejich konzultantem.

V LA jste byl už se svým agentem pro NBA Danem Feganem, jedním z pěti těch nejvlivnějších?
Dan Fegan je mým agentem, ale v kontaktu jsem hlavně s jeho podřízeným Jarinem Akanou, který má na starosti evropské hráče, a mluvil jsem s ním už v Seville. On pro mě připravuje na každý den tréninky, které se skládají z posilky a dvou dost intenzivních tréninků za sebou, mezi kterými je jen pauza na oběd.

V Trevisu vám to prý opět vyšlo. Sedí to?
Tak asi se mi dařilo, hlavně v tom druhém zápase s ruským týmem U20. Tam jsem měl míč hodně v ruce, hrálo se i na mě a šlo mi to střelecky. Byl jsem spokojený. V obou zápasech jsem si udržel kvalitní výkon. V minulých letech se mi stávalo, že jsem měl i lepší utkání než letos, ale v tom dalším ten samý den už jsem byl unavený. Takže celkově to byl asi nejlepší den v Trevisu za ty roky. Hrát dvakrát během dne je opravdu náročné.



Koho jste měl jako spoluhráče v týmu?
Nejdřív jsme byli různě rozdělení a druhý zápas proti Rusům už jsem byl v dresu All-Star. Zahrál jsem si třeba s křídlem Dědovičem, guardem Lacombem z Francie, nebo s výborným ukrajinským rozehrávačem Lipovym.

Stačilo vám pobýt na kempu pouhý den?
Myslím, že jo. Bylo to tak naplánované, víc času jsem ani neměl.

Do Trevisa jste jel proto, že se tam koncentruje pozornost prakticky celé NBA a můžete se předvést velké spoustě skautů i zástupců klubů?
Jistě jsem tam jel i proto, aby mě všichni viděli například ve hře 5 na 5 a v konkurenci nejlepších Evropanů. V Chicagu to zase bylo proti nejlepším Američanům. Roli sehrálo i to, že kemp v Trevisu je pod hlavičkou Adidasu, se kterým mám smlouvu i já. Adidas mě pozval a zaplatil i letenky. Chtěl, abych tam jako jejich smluvní hráč, který míří do draftu, byl.

Kdo vás v Trevisu sledoval?
Po tom, co jsem absolvoval v Americe, už mi bylo povědomých víc tváří skautů i dalších lidí. Z těch známých postav tam byl třeba Kevin McHale, jehož řeč ke hráčům jsem ale už kvůli odjezdu nestihl.

V Chicagu i Trevisu jste vždy hrál na pozici 1?
Ano. Tohle byla taky jedna z nejčastějších otázek od novinářů, na jaké pozici se sám vidím. Říká se, že jsem point guard (pozice 1), nebo shooting guard (2) a nevědí, kam si mě zařadit. Tak jim říkám, že jsem celou kariéru vždycky byl na rozehrávce a že i když na dvojce bych možná někdy mohl hrát, teď je moje nejlepší pozice point guard. Proto jsem na rozehře byl i v Chicagu.



Přesvědčil jste tedy kluby z NBA, že rozehru zvládnete?
To vyloženě nemůžu říct, ale řekl jsem jim svůj postoj. Jejich největší starost je, jestli bych stačil na nejrychlejší rozehrávače NBA a mohl proti nim hrát. Teď je spíš na nich, aby si udělaly obrázek. Myslím, že jsem je přesvědčil, že jako rozehrávač umím vést tým a kontrolovat hru. Třeba oba zápasy v Trevisu můj tým vyhrál.

Když vezmeme rychlostní špičku NBA jako Paula, Rose nebo Ronda, jak byste se v obraně proti takovým typům cítil?
Třeba v Chicagu se ty drily hodně měnily, 1 na 1 jsme hráli jen chvíli, nějakých deset minut. Jistě tam byli velmi atletičtí point guardi, ne ve smyslu, že by skákali výš než já, ale pohyblivostí, navíc byli i fyzicky nabouchaní. Hrál tam jeden, který je podobný Roseovi, jmenuje se Damian Lillard. Podle mě jsem ho v obraně stíhal, nebylo snadné přese mě zakončit, ale samozřejmě jsem si musel dát trochu odstup. Nemohl jsem presovat jako v ACB. A v NBA je, myslím, tahle obrana s odstupem hodně používaná.

Pak vám ještě skautské reporty vytýkají horší střelbu z jumpu po driblingu. Jak moc se to v těch posledních testech řešilo?
Při workoutech v Americe střeleckých tréninků bylo dost. Z 85 procent jsem se věnoval jen střelbě a myslím, že se zlepšuje. Vím, že si o mně všichni myslejí, že střílet skoro neumím, ale moje role v Seville byla taková, že jsem téměř střílet nemohl. Přitom loni, kdy jsem si víc věřil, jsem měl procento za tři výborné. Někteří skauti se až divili, když jsem na těch workoutech střílel převážně dobře, stejně jako v Trevisu. Dal jsem tak i většinu svých bodů. Vypadá to tedy líp, ale je tam pořád nutná spousta práce, hlavně na střelbě z driblingu a z pohybu.

Jde říct, že skauti a novináři hodně hledí na to, co se kde o vás píše, a pak mnohou být i překvapení, že ta realita je trochu jiná?
Ti skauti se na mě dívali i v sezoně, ale je něco jiného vidět mě v nějakém daném herním konceptu, než když mám větší volnost jako v kempech. A já jsem hrozně rád, že jsem to mohl absolvovat a snažit se je přesvědčit, že moje hra v ACB je jen součástí dané role.

Jiří Zídek mi kdysi vyprávěl, že v předdraftových kempech je to jako na koňských trzích. Hra je hrozně tvrdá, každý se chce předvést a z galerií kolem hřiště všechno sleduje hromada lidí z NBA. Vypadalo to nějak takhle?
Taky mi to tak přišlo. Když jsme přišli do haly, vypadalo to tam jako v kleci, z které si nás vybírají. Pro mě to bylo o to těžší, že jsem nikoho z těch amerických hráčů neznal. A navazovat nějaká přátelství moc nejde, protože každý jede na sebe a snaží se ukázat, že je nejlepší. Záleží na každé střele a bylo to tak hodně soutěživé.



Kolik tam bylo hráčů z předpokládaného prvního kola draftu?
Naprosto všichni, musejí to absolvovat. Tedy i (předpokládané číslo 1) Anthony Davis a všechna další jména. Z nejvýš hodnocených point guardů tam byli Lillard a Kendall Marshall.

Kdy se chcete definitivně rozhodnout, zda se do deadlinu 18. června z draftu odhlásíte, nebo ne?
Ještě mám čas. Budu mít ještě pár workutů s některými týmy, tak uvidíme. Asi už trochu i rozhodnutý jsem, ale do 18. si to nechám pro sebe. Spíš se přikláním k tomu v draftu zůstat, ale to neznamená, že bych do NBA odešel hned.

To je důležitá otázka - pokud byste draftovaný byl, jakou šanci dáváte tomu, že byste ještě rok zůstal v Evropě?
Tohle je docela logická varianta, tedy projít si tím procesem a pak v Evropě ještě vydržet. Bude to ale záviset na více okolnostech a nic nevylučuju.

Sevilla, která by na vás počkala až do draftu, prý půjde dolů s rozpočtem a nejisté je pokračování kouče Plazy, který si vás vychoval. V případě, že byste v Evropě zůstal, hrálo by to nějakou roli?
Na tohle jsem se moc nedíval, ale v Evropě pořád preferuju Sevillu. Dali mi šanci, mají mě rádi a já se tam cítil skvěle. U trenéra se ještě neví, jestli zůstane, ale na to se teď nějak moc nekoncentruju.

Prý byste se mohl hodit například i Knicks, Bulls nebo Spurs. Z těch rozhovorů, které máte zatím za sebou, jevil někdo jakoby výraznější zájem, nebo se všichni tvářili zcela neutrálně?
Něco jsem z toho přístupu vycítil a asi největší zájem jsem cítil od Clevelandu. Miami a San Antonio se řekněme klonily k tomu, že by mě draftovaly a nechaly ještě v Evropě. Jde ale jen o moje pocity.



Co vás ještě před rozhodnutím o draftu čeká v Americe?
Budu mít pár workoutů - v Clevelandu a možná Washingtonu. A pak  bych se měl vrátit do Los Angeles, kde bych měl absolvovat workout pro Golden State.

Pro české prostředí zcela zásadní otázka na závěr: Pokud byste byl draftován na nějakém lepším místě, už máte naplánovaný exkluzivní oslavný polibek přítelkyně, abyste udržel tradici?
To je jasný! Už to mám naplánovaný. Bylo by to mnohem delší, než co tam předváděl Honza. To bylo podle mě trapný...(směje se)

 
 
Petr Hamták


Sdílet odkaz na FACEBOOK Příspěvek vydán dne: 13. 06. 2012
Autor příspěvku: Redakce
Zobrazení příspěvku: 3034 x


23.11.2014: Poprvé kompletní Nymburk vs. Minsk

23.11. Předposlední tým soutěže Tsmoki Minsk (1-6) se dnes od 16 hodin (vysílá stanice Sport5) představí na nymburské palubovce v dalším utkání VTB ligy. Běloruský celek nicméně před pár dny, ihned po výměně trenéra, získal svůj první úspěch sezony, a to v Krasnojarsku (na videu z utkání v modrých dresech). Podle nymburského trenéra Kestutise Kemzury si jeho skvadra (3-5) bude muset dát pozor na vysoké tempo a protiútoky Minsku, jeho agresivní atakování vymezené území a kvalitní střelce z dlouhých vzdáleností. Nejnebezpečnějším hráčem mladého týmu je point guard Mirkovič. Minsk má šest střelců mezi 10 až 13 body, dává 76 bodů na utkání a inkasuje 92. Nymburk by měl mít poprvé v sezoně kompletní sestavu.

23.11.2014: IMOS zdolal tým Nymburka

Výsledky 7. kola ŽBL: Hradec Králové - Valosun Brno 82-77 (Křížová 26 - Vlková 18), IMOS Brno - Nymburk 63-60 (Stejskalová 26 - Rolle 10), Trutnov - Slavia Praha 99-79 (Pazderová 29, Ostarello 27 - Lowenthal 21).

23.11.2014: Výsledky NBA z 22. listopadu

Indiana - Phoenix 83-106, Orlando - Miami 92-99, Cleveland - Toronto 93-110, New York - Philadelphia 91-83, Houston - Dallas 95-92, Minnesota - Sacramento 101-113, Milwaukee - Washington 100-111, San Antonio - Brooklyn 99-87, Utah - New Orleans 94-106.

22.11.2014: Děčínská série pokračuje

Sobotní výsledky 15. kola Kooperativa NBL: Svitavy - Děčín 63-78, Opava - Brno 93-81, Kolín - USK 73-58.

22.11.2014: Pobodaný fanoušek CZ zemřel!

Pětadvacetiletému příznivci CZ Bělehrad Markovi Ivkovičovi se stal osudný údajně interní spor v táboře fanoušků jeho týmu před zápasem 6. kola Euroligy v Istanbulu proti místnímu Galatasarayi. Incident vyvrcholil bodnutím do hrudi Ivkoviče, kterému pak nepomohla ani pětihodinová operace v nemocnici. Do Istanbulu se vydalo zhruba tři sta fanoušků Crvene zvezdy, z nichž prý většině byl odepřen vstup do Abdi Ipekci areny, neboť neměli vstupenky. To však zní podivně vzhledem k tomu, že z kapacity více než 12 tisíc bylo nakonec zaplněno jen něco přes osm tisíc sedaček. Podle srbských i tureckých médií po odepření vstupu rozbíjeli Bělehradští před halou auta a napadali policii i domácí příznivce, kteří je dráždili pro změnu skandováním "Kosovo, Kosovo." Kouč Galatasaraye Ergin Ataman v reakci na dění po zápase prohlásil, že "?do Istanbulu přijelo 300 teroristů bez lístků, kteří napadali naše lidi. Měl jsem možnost vidět, co se před arénou dělo. Měli světlice a napadali i policisty." V tu chvíli však trenér ještě nevěděl, že došlo i k tragické události a druhý den se na Twitteru za svá slova omluvil.

22.11.2014: Klajpeda dál sní. Tři postupují

Výsledky 6. kola Euroligy mužů: SKUPINA A: Kazaň - Efes 67-64, Žalgiris - Real 66-68, Sassari - Nižnij Novgorod 82-89, pořadí: 1. Real (5-1), 2. Efes (4-2), 3. Žalgiris (3-3), 4. Novgorod (3-3), 5. Kazaň (2-4), 6. Sassari (1-5). SKUPINA B: CSKA - Berlín 95-66, Limoges - Tel Aviv 73-79, Malaga - Cedevita Záhřeb 82-73, pořadí: 1. CSKA (6-0, zajištěn postup do TOP 16), 2. Malaga (4-2), 3. Tel Aviv (4-2), 4. Berlín (2-4), 5. Cedevita (1-5), 6. Limoges (1-5). SKUPINA C: Bayern - Barcelona 77-99, Zhořelec - Panathinaikos 69-79, Milán - Fenerbahce 74-80, pořadí: 1. Barcelona (6-0, zajištěn postup), 2. Panathinaikos (4-2), 3. Fenerbahce (4-2), 4. Milán (2-4), 5. Bayern (1-5), 6. Zhořelec (1-5). SKUPINA D: Klajpeda - Vitoria 80-79, Olympiacos - Valencie 77-76, Galatasaray - CZ Bělehrad 110-103 po 2. prodloužení, pořadí: 1. Olympiacos (6-0, zajištěn postup), 2. CZ (3-3), 3. Galatasaray (3-3), 4. Klajpeda (3-3), 5. Vitoria (2-4), 6. Valencie (1-5).

22.11.2014: Výsledky NBA z 21. listopadu

Charlotte - Orlando 100-105, Philadelphia - Phoenix 96-122, Atlanta - Detroit 99-89, Toronto - Milwaukee 124-83, Memphis - Boston 117-100, Minnesota - San Antonio 92-121, Oklahoma - Brooklyn 92-94, Washington - Cleveland 91-78, Dallas - LA Lakers 140-106, Denver - New Orleans 117-97, Golden State - Utah 101-88, Portland - Chicago 105-87.

22.11.2014: Kouč JIP Dušan Bohunický po Nymburku

"Ne, že by to bylo vyloženě zklamání, ale když už jsme byli tak blízko, porážka mrzí. Musím pochválit kluky za nesmírnou energii, kterou do zápasu dali. Během něj nám ještě odpadl Lukáš Kotas, takže to byl další hráč, který chyběl v rotaci. Pro oko diváka i pro mě jsme odehráli dobré situace, co se týče basketu. Budeme se z toho chtít odrazit, abychom s takovou energií hráli proti každému soupeři. Nymburk se snažil tlačit do vnitřního prostoru a my jsme to dokázali bránit. Musím kluky za tento výkon pochválit."

22.11.2014: Kouč Nymburka Kemzura po Pardubicích

"Utekli jsme hrobníkovi z lopaty a jsme za to rádi. Viděli jste, že Pardubice hrály velmi dobře, hodně tlačily. Trefily 13 trojek. Nebyli jsme schopní kontrolovat tempo, když jsme byli nahoře. Možná proto, že nehráli Welsch, Washington nebo Simmons, kteří tempo kontrolovat umí. Raivio hrál celkově dobře, ale postupem času se unavil. Jako tým jsme ztratili soustředění. Nedali jsme několik střel, dělali chyby v obraně, nevyužívali fauly a soupeř se vrátil. V závěru měl velkou šanci vyhrát, ale ubránili jsme jeho poslední útok. Tým jako Pardubice umí být nebezpečný. Říkal jsem hráčům před poslední čtvrtinou, že nezáleží, o kolik bodů vedeme, ale že musíme zůstat soustředění. Pardubice ale hrály hodně rychle a prakticky v jedné minutě se vrátily zpátky. Neodváděli jsme v tu chvíli dobrou práci v obraně a v útoku jsme byli špatně organizovaní. Měli jsme docela štěstí, i když jsme si vyhrát zasloužili."

21.11.2014: Nymburk přežil poslední útok JIP!

O podkošové muže Pospíšila s Kohoutem oslabená pardubická Beksa, která už po jeho odehraných 6 minutách přišla v Nymburce i o křídelníka Kotase (kotník), se přesto nevzdala a 13 trojkami se prostřílela až k poslední akci Sanderse, jež mohla vést k triumfu v dohrávce 5. kola NBL. Playmaker však při nájezdu ztratil rovnováhu, dopustil se ztráty a domácí (5-1) už i přes minuté šestky Rančíka uhájili bodový náskok 86-85. Tím se právě přes JIP (11-3) dostali do ligového čela. Mistr, bez Bendy, Simmonse, Washingtona, jen na lavičce s Welschem a také jen se 3 minutami centra Stutze, který neměl vhodného protivníka, začal zhurta jen na startech obou poločasů. V tom prvním po 5 minutách se třemi ztrátami hostů a 8 body obtížně branitelného Burnse vedl 15-6. Jenže častá střídání, polevení i neobvyklé sestavy jej přibrzdily a na pardubické straně produktivní Sanders (do půle 11) a Pandula (13), který místy obranu svými průniky až školil, větší krvácení zastavili a při příležitostných příspěvcích mládežníků dokormidlovali poločas ke stavu 48-45, hodně díky týmovým trojkám 16/7 a naprosté limitaci ztrát. Po přestávkové promluvě hrubě nespokojeného kouče Kemzury přišla ještě větší, sedmiminutová nymburská vlna. Během ní Burns s už aktivovaným Rančíkem rozmetali obranu JIP, který ztratil tři míče, už po dvou minutách kvůli faulům musel stáhnout Pandulu a už tak hodně oslabený tým si nevěděl rady se zvýšenou agresí a přebíráním nymburské defenzivy. Za stavu 74-54 se zdálo hotovo, ale Půlpán sedmi a Pandula čtyřmi body vrátili při suchu domácích hosty do hry (74-65). Smršť 4 trojek pak znamenala snížení na 86-81 a letargičtí domácí 8 vteřin do konce pustili soupeře až k šanci uchvátit zápas. Radoslav Rančík v rozhovoru s komentátorem zápasu Reném Peškou přiznal, že největším problémem jeho týmu zůstává nekomunikace v defenzivě a bída při bránění 1 na 1. Rančík v utkání zajistil 12 bodů, Raivio přidal 17 a Burns 20. Hosty táhli Pandula (22), Sanders (18, trojky 3/3), Půlpán (15) a Wall (11). Vzhledem ke kádrové situaci byl jejich vítězstvím poměr bodů zpod koše 44-38.

21.11.2014: Toruň padla v Istanbulu

Výsledky 3. kola Euroligy žen - skupina A: Košice - Montpellier 50-66, USK Praha - Krakov 67-66, Kursk - Galatasaray 72-68, skupina B: Orenburg - Bourges 78-68, Agü Spor - Salamanca 71-63, Fenerbahce - Toruň 76-63 (Pecková za hosty 12 minut, 2 doskoky), Schio - IMOS Brno 87-58.

21.11.2014: Na webu i v TV: spisovatel vs. Cedevita

20.11. Bývalý vězeňský bachař a nyní už i spisovatel Joan Plaza povede tento pátek od 20:45 (přenos vysílá web ČT, na stanici ČT Sport poběží re-live od 21:40, repríza v sobotu od 8:30) své muže z Malagy do domácího euroligového souboje 6. kola s Cedevitou Záhřeb, jež zatím senzačně uspěla jen v Tel Avivu. Unicaja zahájila třemi výhrami (včetně úspěchu v Záhřebu), ale pak padla na CSKA a naposledy i doma s Tel Avivem, kdy byl právě Plaza po dvou technických chybách vypoklonkován ze zápasu. Jeho tým vyniká 14 útočnými doskoky na utkání a z vyrovnaného ultra mezinárodního pole střelců vyčnívají jen 12bodový forward Kuzminskas a stejně produktivní guard Toolson. Záhřebský tým se nejvíc opírá o duo guardů Ukiče (15 bodů) a Bosňana Gordiče (12), který je jediným ne-Chorvatem v sestavě kouče Repeši. A teď ještě zpět ke druhému životu Joana Plazy. Toho tak namotivoval úspěch jeho prvního románu, vyprodaného hned ve třech jazycích, že právě nyní poslal do světa další zajímavou story, jež nese název Probrat se včas, a promo jí při uvedení dělal i bývalý ministr školství. Skutečně neobyčejný kouč.

21.11.2014: Asistent Ústí Martin Stavěl po Ostravě

"V první půlce jsme nebyli schopní ubránit vůbec nic, takže v přestávce jsem musel zvednout hlas. Dostat doma 50 bodů za poločas je hrozné. Pak jako kdybychom otočili vypínačem, v obraně jsme dělali, co jsme měli, a z toho vyplynula i sebedůvěra v útoku. Dali jsme pár lehkých košů a protiútoků a jsem rád, že jsme ukázali i morálku."

21.11.2014: Kouč NH Dušan Medvecký po Ústí

"Byl to zápas rozdílných poločasů. My jsme velice dobře začali, plnili jsme, co jsme chtěli, a měli dobrý pohyb míče. Na druhé straně jsme ale dostali pár hloupých košů, hlavně po spolupráci Čarneckého s dlouhými. Měli jsme do poločasu vést o víc a druhá půlka by byla úplně jiná. V pauze jsme si řekli, že pokud dostaneme pod 80 bodů, neměli bychom prohrát, což se potvrdilo. Pak jsme ale byli ustrašení a zbabělí v útoku a největším důvodem porážky je 46 bodů obdržených v druhé půlce. Nechali jsme Ústí rozstřílet a pak je těžké s ním hrát. Jsem tak velice nespokojen s obranou v druhém poločase."

Archiv starších novinek >>

Titulní strana BASKETMAG.CZ



Kontakty na redakci

Basket Magazín 2007 - 2014 | všechna práva vyhrazena | powered by phpRS