Slovanka stála krůček od senzace!

ECHO 6. KOLA ŽBL Drama z jasného zápasu na Handicapu Brno, kde se málem radovala Slovanka. Pozdní příjezd Karových Varů nahrál na smeč brněnskému KP. Trutnov uspěl už počtvrté v řadě. V hitu kola dominoval Nymburk s 55 doskoky. Ostrava doma opět nezaváhala. A mistrovský USK vyhrál jistě nad Hradcem v duelu se 47 ztrátami. Takových bylo šest duelů šestého dějství Ženské basketbalové ligy.    

 

celý článek
V hitovce ŽBL jde Nymburk na Slavii

PREVIEW 6. KOLA ŽBL Ženská basketbalová liga, kolo šesté. To jsou především souboje prvního se čtvrtým a druhého se třetím. Asi nepřekvapí, že soutěži vévodí tým z hlavního města. Jenže na první pozici se aktuálně vyhřívají hráčky BLK Slavia Praha, to už trochu udivit může. Ovšem jediným neporaženým celkem zůstává ZVVZ USK Praha, o čelo ho připravil dosud nesehraný duel s KP Brno.

celý článek
Kolo debaklů a USK jen 67 bodů

ECHO 5. KOLA ŽBL Vítězné celky pátého kola vsadily na defenzivu, ale to neznamená, že by samy nedokázaly nastřílet hodně bodů. Páté dějství tak přineslo nejméně vyrovnané duely dosavadního ročníku ŽBL. Důkazem budiž, že nejmenší rozdíl ve skore byl 22 bodů.

celý článek
Povstane Nymburk v repríze finále?

PREVIEW 5. KOLA ŽBL Přímé souboje o horní příčky Ženské basketbalové ligy po čtvrtém kole pokračují také v tom pátém. ZVVZ USK Praha a DSK Basketball Nymburk se utkají v repríze posledního finále. A Handicap Brno se Sokolem ZVUS Hradec Králové budou chtít napravit prohry ze svých předchozích utkání. Duel Slovanka MB - KP Brno byl odložen kvůli účasti Jihomoravanek v kvalifikaci o Eurocup.

celý článek
Handicap vydržel půli, Loko jede a KP v OT

ECHO 4. KOLA ŽBL Nymburk a Slavia si v domácím prostředí s chutí zastřílely a své soupeřky ve 4. kole ŽBL počastovaly nepopulární stovkou. Trutnovská Lokomotiva vítězně zvládla už druhý důležitý zápas v řadě. A nedělní bitvy rozhodly o tom, že v lize už je pouze jeden neporažený celek a zároveň jen jeden tým, který stále čeká na vítězství. Na domácích palubovskách totiž shodně uspěly hráčky KP Brno i SBŠ Ostrava. A pražský USK splnil roli favorita, i když si na to jeho fanoušci museli počkat až do druhého poločasu.

celý článek
Už opět duel neporažených: USK vs Žabiny

PREVIEW 4. KOLA ŽBL Tradiční souboj Ženské basketbalové ligy je tady, letos pod názvem ZVVZ USK Praha versus Handicap Brno. Čtvrté kolo je šancí i pro Sokol ZVUS Hradec Králové udržet neporazitelnost, pro DSK Basketball Nymburk pak prostorem spravit si chuť i jméno po nepovedeném startu do sezony.

celý článek
Senzace na Handicapu! Lup Trutnova

ECHO 3. KOLA ŽBL Velký důvod k radosti mají v Brně. Oba jihomoravské celky, které byly v akci ve třetím kole ŽBL, si dokázaly připsat opravdu sladké výhry. Zatímco Handicap si doma vyšlápl na vicemistra z Nymburka, který v minulé sezoně v lize prohrál pouze s USK, tak MK Technic pro sebe získal vůbec první výhru. Podobné veselí zavládlo také v Trutnově, který triumfoval na Slovance. Povinnou výhru nad Ostravou získal Hradec Králové a Slavia ulovila vítězství v Karlových Varech.

celý článek
Hitem ŽBL derby o vládce Brna

PREVIEW 2. KOLA ŽBL Dvě vypjatá derby Ženské basketbalové ligy se sešla už ve druhém kole. Tradiční střet Lokomotivy Trutnov se Sokolem ZVUS Hradec Králové letos možná sleví z obvyklé napínavosti, zato souboj KP Brno s Handicapem Brno by mohl mít vše, co fanoušci od sportovního zápolení požadují.

celý článek
Čtvrtá TOP liga Evropy a změny v kádrech

21.9. PŘEDSTAVENÍ NOVÉ ŽBL A JEJÍCH TÝMŮ Sezonou bojů o reprezentační triko bude dnes startující nový ročník Ženské basketbalové ligy, na nějž téměř bezprostředně naváže červnový evropský šampionát, jejž hostí Hradec Králové a Praha. Změřit síly s evropskou špičkou před zraky domácích fanoušků, to bude velká motivace pro všechny hráčky, které na palubovky ŽBL vyběhnou. A ví to i nový guvernér Asociace ženských ligových klubů Daniel Kurucz, který zároveň vede obhájce ligového stříbra DSK Basketball Nymburk.

celý článek
První kolo ŽBL plné debutů a překvapení

PREVIEW ŽBL Netradičně do jednoho týdne jsou roztaženy úvodní duely nového ročníku ŽBL. Tuto středu se začíná v Brně, příští středu bude první kolo završeno v Trutnově. Bude to osm dní plných očekávání, debutů, překvapení a nejspíš i zklamání.

celý článek
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ►►
archiv (157)