Krystal Vaughn na 1000 i andělský souboj

PREVIEW 20. KOLA ŽBL Nejnapínavější střetnutí 20. kola Ženské basketbalové ligy by se mělo konat v Brně. Tamní Královopolanky hostí BLK Slavii Praha a půjde o výhodnější postavení v horní polovině tabulky. Navíc není vůbec vyloučené, že na sebe tito soupeři ještě v průběhu ligové sezony narazí.

celý článek
Česká smršť na ME pokaždé v šest

ME ŽEN 2017 Už za 130 dní budou probíhat první boje na mistrovství Evropy žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika. 16 nejlepších týmů už od prosince znalo své soupeře, až nyní si však do diáře k zápasům mohou připsat i časy začátků utkání.

celý článek
Strakonice 35 ztrát na 33 bodů

ECHO 19. KOLA ŽBL V devatenáctém dějství ŽBL nezaváhaly favorizované brněnské celky Handicapu  a KP, stejně jako pražská Slavia, Nymburk, Hradec Králové a pražský USK.   

celý článek
Trutnov a Ostrava vítězí, Hradec se trápí

PREVIEW 19. KOLA ŽBL Ženská basketbalová liga se po svém lednovém programu zauzlila. Bude v tom pokračovat také v únoru? Devatenácté kolo základní části může protáhnout vítězné série Lokomotivy Trutnov a SBŠ Ostrava i vyléčit ofenzivu Sokola ZVUS Hradec Králové.

celý článek
Nymburk zdrtil Hradec a míchá kartami

ECHO 18. KOLA ŽBL Osmnácté dějství ŽBL bylo rozloženo do celkem tří dnů. Pátek jasně patřil favoritům. Ostrava doma deklasovala Technic, KP Brno si podalo strakonickou Chance U19 a USK Slovanku. V sobotu se Handicap v domácím prostředí vytáhl na Karlovy Vary a v neděli Trutnov, hnán svými fanoušky, zaskočil Slavii, čehož využil Nymburk. Ten rozdrtil druhé Hradecké lvice o 34 bodů, má s nimi nyní lepší skore a při zápase k dobru ztrácí na Hradec dvě výhry a na třetí Slavii (i ta má o zápas méně) jedinou.

celý článek
Nymburk o vyhnutí se USK proti Hradci!

PREVIEW 18. KOLA ŽBL Utkání 18. kola Ženské basketbalové ligy mezi DSK Basketball Nymburk a Sokolem ZVUS Hradec Králové je klasickým šlágrem. Nejde v něm totiž o nic menšího než o zjištění, jaké je aktuální rozložení sil v horním patře soutěže.

celý článek
Ivana touží po návratu k nároďáku

S PATRONKOU ME 2017 IVANOU VEČEŘOVOU Trénuje na hřišti i v bance. Tuhle zajímavou „sportovně-civilní“ kombinaci teď kloubí Ivana Večeřová, vicemistryně světa z roku 2010, kterou čeká při letošním evropském šampionátu basketbalistek v Česku role patronky, stejně jako další členky stříbrné party z MS Hanu Horákovou a Evu Hlaváčkovou-Vítečkovou. Všechny tři slavné hráčky se poprvé sejdou na velké akci v Obchodním centru Futurum v Hradci Králové, kde bude v úterý od 17 hodin pokřtěn maskot šampionátu, poprvé zazní i jeho hymna a chybět nebude ani po porodu se vracející reprezentační hvězda Kateřina Elhotová.  

celý článek
Nymburský krach na Slavii přišel v závěru

ECHO 17. KOLA ŽBL Hradecké lvice se pochlapily proti mistrovi, Slavia urvala s Nymburkem klíčovou výhru a v neděli pak tři výhry hostů. Takový byl víkend v ŽBL s pěti duely 17. kola.

celý článek
Feštrovi už dodávají i do ŽBL i duel o třetí

PREVIEW 17. KOLA ŽBL Ze zápasů Ženské basketbalové ligy v nastávajícím víkendu vyhlíží jako nejprestižnější střetnutí prvního s druhým. Sokol ZVUS Hradec Králové však nemá proti ZVVZ USK Praha mnoho nadějí. A proto je zápasem kola bitva o třetí místo mezi BLK Slavia Praha a DSK Basketball Nymburk.

celý článek
Ostravské vánoční oživení pomohlo

ECHO 16. KOLA ŽBL Vánoční volno prospělo v ŽBL favoritům, alespoň podle výsledků na startu nového roku určitě. Jasné výhry venku tak slavily USK a Hradec Králové, doma pak uspěly Slavia a KP Brno. Důležité vítězství nad Karlovými Vary utržily hráčky Ostravy.  

celý článek
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ►►
archiv (186)