Ostravské vánoční oživení pomohlo

ECHO 16. KOLA ŽBL Vánoční volno prospělo v ŽBL favoritům, alespoň podle výsledků na startu nového roku určitě. Jasné výhry venku tak slavily USK a Hradec Králové, doma pak uspěly Slavia a KP Brno. Důležité vítězství nad Karlovými Vary utržily hráčky Ostravy.  

celý článek
Křížová na 4500, teenagerka spasitelkou

PREVIEW 16. KOLA ŽBL Tři týdny jsou pryč, Ženská basketbalová liga se vrací. Šestnácté kolo základní části nabídne během víkendu pět duelů včetně reprízy loňského finále DSK Basketball Nymburk - ZVVZ USK Praha. Duel mezi Lokomotivou Trutnov a U19 Chance se pak odehraje 25. ledna.

celý článek
Ell versus Neno, na All-Star plno!

PŘED ALL-STAR GAME NBL Rozehrávač prostějovských Orlů Roman Marko získal vůbec největší podporu fanoušků při hlasování o základních pětkách pro blížící se All-Star Game Kooperativa NBL a s týmem Mazáků bude proti Mladým puškám cílit na obhajobu už dvou předchozích vítězství. V základní sestavě jej při basketbalové exhibici doplní křídla Pavel Bosák z Ústí a Jiří Welsch z Nymburka, pod košem pak Pavel a Jakub Houškové z Děčína.

celý článek
Rozlučka s rokem 2016 zavání nadílkami

PREVIEW 15. KOLA ŽBL Program patnáctého, v kalendářním roce 2016 posledního kola základní části Ženské basketbalové ligy lze rozdělit na dvě stejné poloviny. Tři utkání slibují napínavé bitvy mezi sousedy v tabulce, bitvy, které promluví do závěrečného pořadí. A tři utkání se zdají být dopředu rozhodnuta. Trojice favoritů by mohla předvánoční atmosféru využít k nadílkám...

celý článek
Je tu novinka dalšího ročníku KKP!

CHARITA NBL Adventní čas pomalu vrcholí a to je vhodná příležitost podat pomocnou ruku těm, kteří to nejvíc potřebují. Takovou myšlenku mají i kluby Kooperativa NBL, které se ve druhé polovině prosince zapojí do tradiční basketbalové sbírky „Každý koš pomáhá“. Letos navíc s velmi příjemnou novinkou. Spojily se totiž síly hry pod bezednými koši a Konta Bariéry.

celý článek
Rekordních 17 Palau, specialistky na Brna!

REKORD ŽBL Skvělá rozehrávačská představení Laiy Palau vygradovala v nedělní dohrávce třetího kola Ženské basketbalové ligy! Španělská dirigentka ZVVZ USK Praha se proti KP Brno zaskvěla rekordními 17 asistencemi! Byl to také hlavní zápis ze smršti sedmi posledních ligových zápasů, mezi nimiž bylo pět duelů 14. kola a dvě dohrávky dřívějších dějství.

celý článek
Dvojboj pro KP i Slovanku. A vendeta DSK?

PREVIEW ŽBL Nový týden v Ženské basketbalové lize nepřinese pouze pět duelů 14. kola, ale také dohrávky z kola třetího a pátého. KP Brno nahrazuje termínovou kolizi s kvalifikací o Eurocup. Zejména středeční utkání Královopolanek na palubovce Slovanky MB by mělo zpřehlednit tabulku základní části.

celý článek
Nejméně o 21 a královna derby Madden

ECHO 13. KOLA ŽBL 21 bodů – takový byl nejmenší rozdíl ve skore v šesti duelech 13. dějství v ŽBL, v němž dominovaly doma celky BA Karlovy Vary, DSK Basketball Nymburk a Sokol ZVUS Hradec Králové a venku pak týmy KP Brno, ZVVZ USK Praha a BLK Slavie Praha. Překvapením je vysoká výhra Hradce v derby s Trutnovem a stejně tak i venkovní spláchnutí Handicapu v podání KP pro změnu v brněnském derby.

celý článek
Kolaps Handicapu i DSK a SBŠ bez trojky!

ECHO 12. KOLA ŽBL Po reprezentační pauze se v ŽBL děly věci! Papírové předpoklady v Ostravě a Nymburce byly roztrhány na kousky a brněnský Technic nevyužil šanci dotáhnout se na svého tabulkového souseda.
 

celý článek
Posila KP. Milník Mileny? Odplata Slavie?

PREVIEW 12. KOLA ŽBL Čas odvet nastal! S dvanáctým kolem začíná druhá polovina základní části Ženské basketbalové ligy. Hitem víkendu je střetnutí BLK Slavia Praha - Sokol ZVUS Hradec Králové. Napětí do něj vnáší mladá rivalita obou celků. Potkaly se v posledních dvou čtvrtfinále play-off, pokaždé uspěl Hradec. A také jejich první měření aktuální sezony stálo za to - skončilo rozdílem jediného bodu!

celý článek
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ►►
archiv (157)