Zázrak u Labe!

07.10.2015 - red
počet přečtení: 230
vytvořeno 07.10.2015, upraveno 07.10.2015

Nymburk způsobil hned ve svém druhém soutěžním zápase nové sezony prvotřídní evropskou senzaci! Na domácí půdě v poslední čtvrtině duelu VTB ligy velkolepou trojkovou kanonádou obrátil zápas s Kubání a i bez power forwardů Bendy s Houškou pokořil euroligového soupeře (76-74), prošpikovaného reprezentanty různých zemí i bývalými borci z NBA. Hvězdné představení své mladé kariéry vykouzlil rozehrávač Dixon, autor 6 trojek a celkem 31 bodů. Neméně skvělu mu ovšem sekundovali 17bodový Kubánec Sant-Roos a také jeden Čech - 20letý Martin Peterka, který k 11 bodům za 26 minut přidal i skvělou obranu na ukrajinského centra Fesenka i bývalého Wizarda Singletona, díky čemuž byl i ve druhém utkání soutěže nejvíc v plusu z celého nymburského týmu!