Vyhořeli i v Orlandu

11.11.2018 - red
počet přečtení: 528
vytvořeno 12.11.2018, upraveno 12.11.2018

Wizards v Orlandu (5-7), s nímž padli teprve počtvrté za posledních 21 zápasů, odehráli svůj typický zápas této sezony a po porážce 117-108 s jubilejní 10. inkasovanou stovkou si v bilanci pohoršili na 2-9. V úvodu sice šli do minitrháku 9-18, ale pak se přes ně domácí přehnali do vedení 54-36. Tomáš Satoranský naskočil na svůj jediný úsek po 7 minutách za forwarda Portera (za 18-18) a odcházel za 8 minut na kurtu po asistenci na trojku Jeffa Greena a vlastní minuté trojce za stavu 41-31. Celkem měl 1 asistenci na 1 ztrátu, 1 pokus z pole a byl -10. Magic ještě 15 minut do konce vedli 85-60 a devět do konce 95-80, 2:30 do konce ale trio Beal, Wall (oba hráli po 42 minutách), Oubre snížilo na 106-105. Jenže to už si vzal slovo domácí rozehrávač Augustin, který dal trojku, asistoval na dvojku Rosse, vystihl příhru Walla, asistoval na trojku Fourniera a proměnil tři šestky. Úžeji rotující Wizards (jen v 8, pod košem nepoužití Mahinmi a Smith) už do půle inkasovali 63 bodů, v celém zápase sebrali jen 6 útočných doskoků, tradičně prohráli na doskoku, víc ztráceli (16-19), dali méně trojek (13-11) a nespasily je ani lepší body z brejků (10-18) a zpod koše (40-52). Střelce vedli Beal (27), Wall (19+12 asistencí a 7 doskoků), Oubre (19), Green (14) a Howard (12+8 doskoků). Ze 7 dvojciferných střelců domácích vynikli Vučevič (21+14 doskoků), Aaron Gordon (20) a Fournier (15).