Spurs i Raptors dál

28.04.2017 - red
počet přečtení: 138
vytvořeno 28.04.2017, upraveno 28.04.2017

První kolo play-off NBA – Východní konference – Zápas 6: Milwaukee (bez J-Parkera) – Toronto 89-92 (Antetokounmpo 34 za 47 minut, TH 13/7 – DeRozan 32, domácí 10 bloků i 10 minutých TH, hosté během 14 minut druhé půle nevídaně ztratili vedení o 25, Bucks šli i do plusu, ale šestky 18/9 ve 4. části je zničily a Raptors závěr rozhodli šňůrou 0-9 s 5 body Josepha, domácí lídr Antetokounmpo pár vteřin před koncem za stavu -3 najel do koše místo pokusu o trojku, Bucks čekají na vítěznou sérii v play-off od roku 2001), konečný stav série 2-4. Západní konference – Zápas 6: Memphis – San Antonio 96-103 (Conley 26 za 45 minut, M-Gasol 18 za 45 minut, celý základ dvojciferný – K-Leonard 29, v květnu 35letý T-Parker 27 (po průměru 10 bodů v základní části šel v 1. kole play-off na 16, když 5krát dal nejméně 15 bodů a ve zbylém utkání neskóroval), P-Gasol 0 za 20 minut, hosté 2 body z brejků, ovšem 17 z druhých šancí, doskoky 35-51, trojky 12-7, domácí vedli ještě 88-81, pak ale Leonard vedl rozhodnou šňůru hostů 8-22, Grizzlies 8 trojkami za první půli stanovili nový rekord klubu za jakýkoli poločas utkání), konečný stav série 2-4.