Magic a Nets řádili!

14.04.2019 - red
počet přečtení: 319
vytvořeno 15.04.2019, upraveno 15.04.2019

Výsledky Zápasů 1 prvního kola play-off NBA – Východ: PHILADELPHIA – BROOKLYN 102-111 (Butler 36, TH 15/13, s kolenem laborující Embiid 22+15 doskoků, TH 18/12, Marjanovič 13 – Russell 26, LeVert 23, favorizovaní domácí byli v zápase mnohokrát vybučeni, aférou utkání byla situace ze 4. čtvrtiny, kdy domácí náhradník Amir Johnson, který nebyl ani na zápasové soupisce, za nemalého deficitu ve skore ukazoval na lavičce cosi na mobilu Embiidovi, ač při zápasech NBA mají hráči telefony na střídačkách zakázány), TORONTO – ORLANDO 101-104 (K-Leonard 25, Siakam 24, M-Gasol 13, Lowry bez bodu za 34 minut, bez Anunobyho – Augustin 25, trojkou tři sekundy do konce rozhodl o senzační výhře hostů, Fournier 16, Vučevič 11, tým proklouzl do prvního play-off od 2012 po závěrečné sekvenci 22-9 v základní části), BOSTON – INDIANA 84-74 (Irving a Marcus Morris po 20 – Joseph 14, Bojan Bogdanovič 12, bez Oladipa, 3. čtvrtina 26-8), MILWAUKEE – DETROIT 121-86 (Antetokounmpo 24+17, po drsnějším faulu na něj vyloučen Drummond, tým trojky 43/15, bez Brogdona, Snella – Kennard 21, bez Griffina, který dostal technickou i v civilu za protesty proti vyloučení Drummonda).