Leonard řídil snížení

20.05.2019 - red
počet přečtení: 138
vytvořeno 20.05.2019, upraveno 20.05.2019

Zápas 3 finále Východní konference: TORONTO – MILWAUKEE 118-112 po 2P (K-Leonard 36 za 52 minut, TH 13/12, Siakam 25+11 doskoků, Powell 19, vyfaulován ve 4. čtvrtině, M-Gasol 16+12 doskoků, trojky 8/4, Lowry 11, vyfaulován 6 minut před koncem 4. čtvrtiny, bez Anunobyho, tým hrál v 8 – Hill 24, Brogdon 20, B-Lopez 16, Antetokounmpo 12+23 doskoků, 4 bloky a 7 asistencí na 8 ztrát, vyfaulován na startu 2. prodloužení, Bledose 11, Mirotič 10, tým hrál v 9, minul 11 šestek a venku prohrál až 5. zápas letošního play-off, body laviček 27-54, zpod koše 36-46, z brejků 18-29, trojky 17-14, bloky 10-5, ztráty 17-20, domácí většinou vedli, ale skvěle bránící hosté se i přes většinovou útočnou marnost stále znavenějšího a až ztrojovaného Antetokounmpa prodrali k vyrovnání a díky minutým dvěma šestkám Siakama v posledních sekundách 4. čtvrtiny dostali zápas do prodloužení, Hill pak šestkami zajistil i druhé prodloužení, ale domácí vždy znovu potáhl zejména Leonard, a to v obraně i útoku, ač se zdálo, že místy kulhá, jen ve 2. prodloužení stihl 8 bodů, v jeho posledních sekundách Siakam zblokoval centra Lopeze a Leonard utrhl domácí na klíčových 114-110, vítězům hodně pomohl i z dálky úspěšný a celkově mnohem aktivnější Gasol), stav série 1-2.