Jokič a Butler králi

30.04.2019 - red
počet přečtení: 176
vytvořeno 30.04.2019, upraveno 30.04.2019

Výsledky Zápasu 2 semifinále Východní konference NBA: TORONTO – PHILADELPHIA 89-94 (K-Leonard 35, Siakam 21, Lowry 20 – Butler 30+11 doskoků, ztráty 12-20 a domácí +15 střel, ale při bídném procentu z pole, Sixers i při minimálním příspěvku Bena Simmonse a s chřipkou hrajícího Embiida uspěli zejména na doskoku (36-53) a z šestek (13-24), poločas vyhráli 38-51 při poměru trojek 3-8 a doskoků13-33, ač Embiid měl jedinou střelu za 15 minut, v závěru 2. čtvrtiny za vedení o 19 ale čtyřmi ztrátami (ze 13 poločasových) propásli šanci zle střílející domácí dorazit a Raptors se ve 3. části dotáhli na bod, aby Butler 12 body ve 4. čtvrtině spasil Sixers, kteří uspěli v Torontu po sérii 14 porážek, v samém závěru nicméně domácí Danny Green minul trojku na potenciální prodloužení), stav série 1-1. Zápas 1 semifinále Západní konference: DENVER – PORTLAND 121-113 (Jokič 37+9 doskoků, 6 asistencí, 3 zisky, 2 bloky, TH 12/12, trojky 5/3, Murray 23, Millsap 19 – Lillard 39, TH 13/11, Kanter 26, bez Nurkiče, domácí uspěli, ač sotva dva dny předtím hráli Zápas 7 se Spurs, naopak Blazers měli skoro týden volno, Denver se začal trhat ve třetí čtvrtině a do koncovky šel s náskokem kolem deseti bodů).