Drama pro Real

18.04.2019 - red
počet přečtení: 168
vytvořeno 18.04.2019, upraveno 18.04.2019

Výsledky Zápasů 1 čtvrtfinále Euroligy mužů: EFES – BARCELONA 75-68 (Micič 21+7 asistencí, trojky 5/4 – Tomič 14, trojky týmů 12-6, domácí vedli v 1. čtvrtině o 11, hosté se do půle díky 16 bodům z druhých šancí dostali zpátky, aby Efes vybudoval nové vedení a Barca se v závěru protloukla nejblíž na 5 bodů, 14.958 diváků), REAL – PANATHINAIKOS 75-72 (Taylor 13, bez Llulla – Calathes 17, dané TH týmů 19-5, Real vedl velkou část zápasu, než se přestal ve 3. čtvrtině trefovat z dálky a hosté několika slepenými trojkami a šňůrou 0-13 otočili na 64-69 a 4 minuty do konce pak na 66-72, jenže poté autor 12 bodů ve 4. čtvrtině Calathes dvakrát ztratil v nájezdu, bral na sebe neúspěšné střely a štědře obdarovávaní domácí potom na rozdíl od soupeře dostávali šestky za šestkami, na což ve svém vyjádření po zápase jen těžko skrýval narážky kouč hostů Pitino, 10.159 diváků).