Další postup Cavs

09.05.2018 - red
počet přečtení: 600
vytvořeno 09.05.2018, upraveno 09.05.2018

Zápasy 4 semifinále Východní konference NBA: PHILADELPHIA – BOSTON 103-92 (Šarič 25+8 doskoků, B-Simmons 19+13 doskoků, do základu podruhé v sezoně dosazený McConnell kariérní max 19, Embiid 15+13 doskoků – Tatum 20, Morris 17, Smart 14, bez Irvinga, Haywarda, Theise, domácí +19 střel, útočné doskoky 16-6, body zpod koše 52-30, domácí kontrolovali celý druhý poločas, v dějinách ligy ještě nikdo neotočil z 0-3, což čítá už 130 sérií), stav série 1-3. CLEVELAND – TORONTO 128-93 (L-James 29+11 asistencí, Love 23, Korver 16, J.R. Smith 15, celý základ dvojciferný – Valančiunas jako náhradník 18, DeRozan (vyloučen za hrubý faul) a Miles po 13, trojky týmů 12-4, střelba z pole 59 ku 45 procentům, body zpod koše 64-52, střední dvě čtvrtiny v součtu 70-46, 10. play-off vítězství Cavs nad Raptors v řadě, Cleveland vyřadil Toronto třetí sezonu v řadě, podruhé za sebou 4-0, ač letos byli Raptors na Východě vítězi základní části, po jejich vyřazení se okamžitě začalo spekulovat o odvolání kouče Caseyho), konečný stav série 4-0, čtvrtý postup Cavs do finále konference v řadě.