Bucks padli doma o 22

29.04.2019 - red
počet přečtení: 326
vytvořeno 29.04.2019, upraveno 29.04.2019

Výsledky Zápasů 1 semifinále konferencí NBA – Východ: MILWAUKEE – BOSTON 90-112 (Antetokounmpo 22, Middleton 16+10 doskoků, Mirotič 13, bez Brogdona, tým z pole 35 procent - Irving 26+11 asistencí, Horford 20+11 doskoků, J-Brown 19, bez Smarta, Celtics se soustředili na to dostat ze hry Antetokounmpa a rozhodli 3. čtvrtinou 21-36, aby vedli až o 21, Bucks hrají semifinále konference poprvé od roku 2001). Západ: GOLDEN STATE – HOUSTON 104-100 (Durant 35, pátá třicítka v play-off v řadě, TH 15/12, za stavu 103-100 17 sekund do konce ale spáchal i hrůznou ztrátu na půlce, Steph Curry 18, klíčová byla jeho trojka na 103-98 půl minuty do konce, Draymond Green 14+9 doskoků a 9 asistencí, bez Cousinse – hojně zdvojovaný Harden 35, TH 14/13, trojky 16/4, E-Gordon 27, trojky 13/4, Paul 17, vyloučen po druhé technické za protesty v posledních sekundách, neboť po útočném doskoku potenciálně vyrovnávací trojky Hardena při své přihrávce reklamoval faul na sebe, Rockets bez Riverse, trojky týmů 22/7 – 47/17, doskoky 38-26, body zpod koše 4-30, ztráty 20-16, domácí měli malou základní pětku na centru s Iguodalou, který byl pro tým kriticky důležitý na obou koncích hřiště ve 4. čtvrtině, hlavním tématem zápasu bylo, zda domácí faulovali především Hardena při několika minutých trojkách, kdy šlo o to, do jaké míry dopadali pod jeho nohy, neboť James nesportovně při svých pokusech vykopává nohy před sebe, aby inicioval kontakt a získal faul, rozhodčí tak zažívají při posuzování těchto situací peklo).